ZOSTAŃ PARTNEREM​

Zobacz, dlaczego Warto rozpocząć z nami współpracę

Najlepsza oferta na rynku

25-letnie doświadczenie pozwala nam zaoferować produkty od renomowanych producentów i usługi na najwyższym poziomie. W związku z tym, że dla wielu marek jesteśmy wyłącznym dystrybutorem możemy zagwarantować, że nasi Partnerzy dostają najlepszą ofertę. Ponadto oferujemy wsparcie na każdym etapie współpracy. Zależy nam na owocnej i długotrwałej współpracy. Zadowolenie obu stron jest dla nas najwyższym priorytetem.

Dlaczego warto z nami współpracować?

Dedykowany opiekun handlowy

Do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie, dlatego Twój opiekun handlowy dokładnie zbada potrzeby i przedstawi ofertę najlepiej dopasowaną do Twojej firmy. Będzie też wsparciem na każdym etapie współpracy.

Szybka
wysyłka zamówień

Zależy nam na sprawnej współpracy i zadowoleniu Klienta, dlatego towary wysyłamy z naszego magazynu w preferowanym dla Twojej firmy czasie. Miejsce wysyłki również możesz dopasować do swoich potrzeb.

Import produktów XML/CSV

Dzięki tej opcji masz możliwość bezpośredniego zaimportowania produktów do Twojego sklepu internetowego. Unikniesz długotrwałego procesu dodawania produktów ręcznie i zyskasz cenny czas na obsługę Klienta.

Dropshipping

Możemy wysłać towar bezpośrednio do Klienta Twojej firmy z naszego magazynu. Nie potrzebujesz już dużych powierzchni do magazynowania produktów. Wystarczy, że Klient złoży zamówienie w Twoim sklepie, a my wyślemy paczkę bezpośrednio do niego.

Wieloletnie doświadczenie

Wieloletnie doświadczenie pozwala nam zaoferować produkty i usługi najlepiej dopasowane do potrzeb i oczekiwań Twojej firmy.

kompetencje

Nasi pracownicy zajmują się danymi markami od wielu lat. Możesz polegać na ich doświadczeniu w kwestii doboru oferty i implementacji produktów

centrum logistyczne

Posiadamy własne centrum logistyczne, a co za tym idzie możliwość sprawnej wysyłki zamówionych przez Twoją firmę towarów. 

wsparcie marketingowe

W postaci gotowych materiałów do promowania danych towarów oraz możliwość zaimplementowania promocji dotyczących marek.

Chcesz zostać Partnerem?

Wypełnij formularz