ZOSTAŃ PARTNEREM​

Zobacz, dlaczego Warto rozpocząć z nami współpracę

Najlepsza oferta na rynku

Rozpoczęcie współpracy z nami to krok w stronę sukcesu i zadowolenia klientów.
Nieustannie rozwijamy naszą ofertę, by sprostać dynamicznym potrzebom rynku.
Oferujemy rozwiązania dopasowane do każdego biznesu, wspierając Waszą kreatywność i profesjonalizm. Dołącz do grona klientów, którzy cenią jakość, innowację i niezawodność.

Oferujemy dostęp do produktów największych światowych marek z branży fotografii oraz zasilania mobilnego. Nasza oferta obejmuje nie tylko obiektywy Sigma czy lamp Profoto, ale także szeroki asortyment akcesoriów takich marek jak Marumi, Vanguard, Slik, F-stop, Rivacase, Linq, i innowacyjnych urządzeń Xtorm.

Doświadczeni eksperci i fachowe doradztwo

Nasz zespół składa się z doświadczonych ekspertów, gotowych służyć fachowym doradztwem. Dzięki naszemu indywidualnemu podejściu do każdego partnera, możemy wspólnie znaleźć najlepsze rozwiązania, dopasowane do specyfiki Waszego biznesu.

W ramach współpracy oferujemy nie tylko produkty, ale również wsparcie marketingowe. Dzięki temu możecie Państwo skutecznie promować nasze produkty i budować świadomość marki wśród Waszych klientów.

Niezależnie od tego, czy prowadzisz sklep fotograficzny, zajmujesz się dystrybucją czy obsługujesz profesjonalnych fotografów, nasza oferta obejmuje wszechstronne rozwiązania dopasowane do różnych branż i segmentów rynkowych.
Dołącz do grona firm, które już nam zaufały, i doświadcz profesjonalizmu oraz skuteczności K-Consult w działaniu.

Dlaczego warto z nami współpracować?

Dedykowany opiekun handlowy

Do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie, dlatego Twój opiekun handlowy dokładnie zbada potrzeby i przedstawi ofertę najlepiej dopasowaną do Twojej firmy. Będzie też wsparciem na każdym etapie współpracy.

Szybka
wysyłka zamówień

Zależy nam na sprawnej współpracy i zadowoleniu Klienta, dlatego towary wysyłamy z naszego magazynu w preferowanym dla Twojej firmy czasie. Miejsce wysyłki również możesz dopasować do swoich potrzeb.

Import produktów XML/CSV

Dzięki tej opcji masz możliwość bezpośredniego zaimportowania produktów do Twojego sklepu internetowego. Unikniesz długotrwałego procesu dodawania produktów ręcznie i zyskasz cenny czas na obsługę Klienta.

Dropshipping

Możemy wysłać towar bezpośrednio do Klienta Twojej firmy z naszego magazynu. Nie potrzebujesz już dużych powierzchni do magazynowania produktów. Wystarczy, że Klient złoży zamówienie w Twoim sklepie, a my wyślemy paczkę bezpośrednio do niego.

Wieloletnie doświadczenie

Wieloletnie doświadczenie pozwala nam zaoferować produkty i usługi najlepiej dopasowane do potrzeb i oczekiwań Twojej firmy.

kompetencje

Nasz zespół składa się z doświadczonych ekspertów, którzy danymi markami zajmują się od wielu lat. Jesteśmy gotowi do rozmowy i oferujemy fachowe doradztwo w kwestii doboru oferty i implementacji produktów.

centrum logistyczne

Posiadamy własne centrum logistyczne, a co za tym idzie możliwość sprawnej wysyłki zamówionych przez Twoją firmę towarów. 

wsparcie marketingowe

W postaci gotowych materiałów do promowania danych towarów oraz możliwość zaimplementowania promocji dotyczących marek.

Chcesz zostać Partnerem?

Wypełnij formularz