Zostań Partnerem

Zostań Partnerem

Ponad 20-letnie doświadczenie pozwala nam zaoferować produkty od renomowanych producentów i usługi na najwyższym poziomie. W związku z tym, że dla wielu marek jesteśmy wyłącznym dystrybutorem możemy zagwarantować, że nasi Partnerzy dostają najlepszą ofertę. Ponadto oferujemy wsparcie na każdym etapie współpracy. Zależy nam na owocnej i długotrwałej współpracy. Zadowolenie obu stron jest dla nas najwyższym priorytetem.

Dlaczego warto z nami współpracować?

Dedykowany opiekun handlowy

Do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie, dlatego Twój opiekun handlowy dokładnie zbada potrzeby i przedstawi ofertę najlepiej dopasowaną do Twojej firmy. Będzie też wsparciem na każdym etapie współpracy.

Szybka
wysyłka zamówień

Zależy nam na sprawnej współpracy i zadowoleniu Klienta, dlatego towary wysyłamy z naszego magazynu w preferowanym dla Twojej firmy czasie. Miejsce wysyłki również możesz dopasować do swoich potrzeb.

Import produktów XML/CSV

Dzięki tej opcji masz możliwość bezpośredniego zaimportowania produktów do Twojego sklepu internetowego. Unikniesz długotrwałego procesu dodawania produktów ręcznie i zyskasz cenny czas na obsługę Klienta.

Dropshipping


Możemy wysłać towar bezpośrednio do Klienta Twojej firmy z naszego magazynu. Nie potrzebujesz już dużych powierzchni do magazynowania produktów. Wystarczy, że Klient złoży zamówienie w Twoim sklepie, a my wyślemy paczkę bezpośrednio do niego.

Dlaczego warto wybrać k-consult

Doświadczenie

Wieloletnie doświadczenie pozwala nam zaoferować produkty i usługi najlepiej dopasowane do potrzeb i oczekiwań Twojej firmy. Niezależnie od tego jakiego rodzaju biznes prowadzisz znajdziemy rozwiązanie, które sprawdzi się najlepiej.

Kompetencje

Nasi pracownicy to osoby zajmujące się danymi markami od wielu lat. Znają produkty od podszewki i wiedzą jakie korzyści może przynieść ich sprzedaż w Twojej firmie. Możesz polegać na ich doświadczeniu w kwestii doboru oferty i implementacji produktów.

Centrum Logistyczne

Posiadamy własne centrum logistyczne, a co za tym idzie możliwość sprawnej wysyłki zamówionych przez Twoją firmę towarów. Produkty są przez nas odpowiednio zabezpieczane i wysyłane terminowo. Informujemy z wyprzedzeniem o wszelkich zmianach dotyczących zamówień.

Wsparcie marketingowe

Ponadto, że oferujemy Twojej firmie produkty, dostaniesz też od nas wsparcie marketingowe w postaci gotowych materiałów do promowania danych towarów. Systematycznie dostarczamy również informacje o możliwości zaimplementowania promocji dotyczących marek.

chcesz zostać partnerem

Wypełnij formularz