fbpx

O NAS

20 lat na rynku

Jesteśmy firmą posiadającą 20-letnie doświadczenie, która w ciągu zaledwie kilku lat od powstania stała się wyłącznym importerem i dystrybutorem kilkunastu największych, światowych marek z branży fotografii, multimediów, audio-video oraz mobile na terenie Polski.

Od ponad 10 lat jesteśmy synonimem kompleksowych rozwiązań “szytych na miarę” dla poszczególnych Klientów oraz szerokiego asortymentu akcesoriów do fotografii i urządzeń mobilnych.

Współpraca na wysokim poziomie

Jako prekursorzy badań eyetrackingowych prowadzonych na rynku CE, zredefiniowaliśmy obszar zarządzania kategorią, rozszerzając zakres proponowanych działań, wpływających na dynamikę rozwoju biznesu.

Wspieramy naszych Klientów w tworzeniu atrakcyjnej oferty, korzystnym finansowo doborze akcesoriów, projektowaniu innowacyjnej ekspozycji towaru (online, offline) i najbardziej efektywnym zagospodarowaniu powierzchni sklepu czy półki.

Wieloletnie relacje biznesowe

Zależy nam na satysfakcji przedsiębiorstw współpracujących z nami, a długoletnie relacje biznesowe są dla nas motywacją do rozwoju.

Ugruntowaną pozycję na rynku dystrybutorów i importerów zawdzięczamy elastycznemu modelowi współpracy, markom dostępnym w naszej ofercie oraz rozwiązaniom dopasowanym do potrzeb kanałów sprzedaży detalicznej, hurtowej, B2B oraz online.

Bogata historia

K-Consult to specjaliści dostarczący rozwiązania dopasowane do potrzeb kanałów sprzedaży detalicznje, hurtowej, B2B oraz online. Produkty oraz elastycznny model współpracy wyróżniają firmę na tle konkurencji, co potwierdza jej ciągły rozwój i długoletnie relacje z Partnerami Biznesowymi.

1998

Założenie firmy w Krakowie

1998

Założenie firmy w Krakowie

1998

Założenie firmy w Krakowie

1998

Założenie firmy w Krakowie

1998

Założenie firmy w Krakowie

1998

Założenie firmy w Krakowie

Nasze punkty

Nasze wartości

0
lat na rynku
0
godzin zdobytego doświadczenia
0
metrów zagospodarowanych ekspozycji
0
dostępnych produktów
Skip to content