o nas

Indywidualne podejście do każdego Klienta, rozwiązania dopasowane do każdego biznesu

25 lat na rynku

Witajcie w świecie doskonałej jakości obiektywów i akcesoriów fotograficznych!
Od momentu powstania, szybko zyskaliśmy zaufanie klientów i producentów, stając się wyłącznym importerem i dystrybutorem największych, światowych marek z branży fotografii.

Sigma jako jeden z największych światowych producentów obiektywów, to synonim innowacyjności, doskonałej jakości i atrakcyjnej ceny. Dzięki temu, jako dystrybutor Sigma w Polsce, mamy przyjemność dostarczać Wam najnowsze technologie i produkty, które przeniosą Wasze doświadczenia fotograficzne na zupełnie nowy poziom.

Nasza oferta nie kończy się jednak na obiektywach. Posiadamy bogaty asortyment akcesoriów, które uzupełnią wyposażenie każdego fotografa oraz szeroki wybór mobilnego zasilania, dzięki któremu nie zabraknie Wam energii nawet w ekstremalnych sytuacjach. Wierzymy w indywidualne podejście do każdego klienta, dlatego nasi eksperci z chęcią służą fachowym doradztwem, pomagając znaleźć idealne rozwiązania dopasowane do Waszych potrzeb.

Wysoka jakość współpracy

Z nami masz pewność, że pracujesz z profesjonalistami, dla których Twoje sukcesy są priorytetem.

  • Wspieramy w tworzeniu atrakcyjnej oferty i korzystnym finansowo doborze akcesoriów.
  • Dbamy o to, aby każdy etap naszej współpracy był transparentny, efektywny i dostosowany do unikalnych potrzeb naszych klientów.

Wysoka jakość współpracy to rezultat zaufania, komunikacji oraz ciągłego doskonalenia naszych usług, by sprostać nawet najbardziej wymagającym oczekiwaniom.

Zaufało nam już wiele firm

Zaufanie to fundament każdej udanej współpracy, a my jesteśmy dumni, że wiele renomowanych firm postawiło na nasze doświadczenie i profesjonalizm.

W ciągu naszej 25-letniej działalności firma zyskała uznanie i zaufanie przedsiębiorstw, które doceniły nasze wszechstronne podejście do obsługi klienta oraz skuteczne dostarczanie innowacyjnych rozwiązań biznesowych.

Nasza lista klientów obejmuje przedsiębiorstwa z różnych sektorów i branż, co świadczy o zrozumieniu różnorodnych potrzeb biznesowych. To dla nas zaszczyt i jednocześnie motywacja do ciągłego doskonalenia usług.