o nas

Indywidualne podejście do każdego Klienta, rozwiązania dopasowane do każdego biznesu

25 lat na rynku

Nasza firma posiada ponad 25-letnie doświadczenie. Od momentu powstania w ciągu zaledwie kilku lat stała się wyłącznym importerem i dystrybutorem największych, światowych marek z branży fotografii, multimediów, audio-video i mobile na terenie Polski. Posiadamy szeroki asortyment akcesoriów do fotografii i urządzeń mobilnych. Cechuje nas również indywidualne podejście do każdego Klienta. Oferujemy rozwiązania dopasowane do każdego biznesu.

Wysoka jakość współpracy

Jako prekursorzy badań eyetrackingowych prowadzonych na rynku CE, zredefiniowaliśmy obszar zarządzania kategorią, rozszerzając zakres proponowanych działań, wpływających na dynamikę rozwoju biznesu. Wspieramy naszych Klientów w tworzeniu atrakcyjnej oferty, korzystnym finansowo doborze akcesoriów, projektowaniu innowacyjnej ekspozycji towaru (online, offline) i najbardziej efektywnym zagospodarowaniu powierzchni sklepu czy półki.

Wieloletnie relacje biznesowe

Zależy nam na satysfakcji przedsiębiorstw współpracujących z nami, a długoletnie relacje biznesowe są dla nas motywacją do rozwoju. Ugruntowaną pozycję na rynku dystrybutorów i importerów zawdzięczamy elastycznemu modelowi współpracy, markom dostępnym w naszej ofercie oraz rozwiązaniom dopasowanym do potrzeb kanałów sprzedaży detalicznej, hurtowej, B2B oraz online.