f-stop

Najlepszy towarzysz outdoorowych wyjazdów

Plecaki

Aparat fotograficzny powinien umożliwić zrobienie idealnego ujęcia, dlatego plecaki F-stop zostały zaprojektowane tak, aby bezpiecznie i wygodnie przewozić sprzęt fotograficzny w dowolne miejsce. Oferta marki jest szeroka, a produkty są wytrzymałe i stworzone do samodzielnego organizowania wnętrza plecaka. Spełniają oczekiwania fotografów na całym świecie.

 

Wkłady ICU

Produkty F-stop wyróżniają się na rynku dzięki wprowadzeniu różnego rodzaju wkładom dedykowanym konkretnym modelom plecaków. Wkłady ICU, bo tak nazywa się to rozwiązanie to modułowy system do ochrony i transportu sprzętu fotograficznego. Oprócz ochrony ICU ułatwia organizację wewnątrz plecaka. Dzięki różnorodności rozwiązań są one w 100% kompatybilne z plecakami tej marki. Wykonane z wytrzymałej piankowej wyściółki i rzepów Velcro® gwarantują najwyższej klasy ochronę sprzętu fotograficznego, a także organizację wnętrza plecaka w sposób najbardziej dla nas optymalny w danej chwili.

O marce

Marka F-stop powstała w 2006 roku i od tego czasu aktywnie wspiera fotografów w ich pasji, oferując wysokiej jakości plecaki dla najbardziej wymagających użytkowników. Produkty tej marki zostały zaprojektowane tak, by nie zawieść fotografa podczas najbardziej ekstremalnych wypraw. Nawet najmniejsze detale zostały przemyślane i zaprojektowane tak, aby ułatwić fotograficzną przygodę. Produkty wyposażone są w powłokę odporną na warunki atmosferyczne oraz w wodoodporny materiał, a wykonane są z trwałych, lekkich i odpornych na ścieranie materiałów.

Sprawdź gdzie kupić produkty F-stop