IPHONE 12/13 AKCESORIA

DODAJ ENERGII NOCĄ,

Naładuj wszystkie swoje urządzenia Apple w jednym miejscu i czasie. Bezprzewodowa stacja ładująca 3 w 1 pozwoli naładować aż 3 urządzenia marki Apple jednocześnie. Za pomocą specjalnej podstawki naładujesz nią iPhone'a, znajdzie się też miejsce na Apple Watch i bezprzewodowe etui AirPods (Pro).

BY KORZYSTAĆ Z NIEJ PRZEZ CAŁY DZIEŃ

GDZIE KUPIĆ
ZOBACZ

Power Banki serii Fuel4 wyposażone są we wszystkie najnowsze technologie i funkcje, które zapewniają prędkość ładowania nowej generacji z mocnym portem USB-C o mocy 20 W. Zaprojektowane tak, aby ładować Twój smartfon szybciej niż kiedykolwiek.

ŁADOWANIA SMARTFONÓW

NOWA

GENERACJA

GDZIE KUPIĆ
ZOBACZ

BEZPRZEWODOWY MAGNETYCZNY

POWER BANK

Ten niewielki, kompaktowy powerbank naładuje bezprzewodowo Twojego iPhone’a 12/13 przyczepiając się do niego za pomocą magnesu. To inteligentne rozwiązanie pozwala wydłużyć żywotność baterii podczas korzystania z iPhone’a.Pojemność 5000 mAh pozwala naładować iPhone’a nawet 1,5 raza.

GDZIE KUPIĆ
ZOBACZ

IDEALNE UZUPEŁNIENIE

Adaptery Xtorm Volt zostały opracowane specjalnie dla podróżników. Jedną z przydatnych funkcji jest to, że posiadają międzynarodowe wtyczki AC (UE, Wielka Brytania, USA). Oznacza to, że skorzystasz z nich w każdym kraju.

W POSTACI ADAPTERA I ŁADOWARKI SIECIOWEJ

GDZIE KUPIĆ
ZOBACZ

ŁADOWARKA SIECIOWA

NANO USB-C PD 20W

Idealna 20W ładowarka do iPhone 12/13. Dzięki swojej ultra kompaktowości i niewielkiemu rozmiarowi możemy zabrać ją ze sobą niemal wszędzie.

GDZIE KUPIĆ
ZOBACZ

SZYBKIE ŁADOWANIE

ZA POMOCĄ KABLA 

Kombinacja Apple lightning MFI (USB lighting i USB-C lighting) pozwala na optymalnie dopasowanie kabla do Twoich potrzeb. Wyjątkowością tej linii jest również aluminiowe złącze ze specjalnie zaprojektowanym wycięciem w kształcie litery U, które pozwala na swobodne zginanie i przesuwanie kabla. To idealne połączenie wytrzymałego aluminium i elastycznego, ale mocnego mocowania kabla z TPU.

NIESTANDARDOWE DŁUGOŚCI DO NAWET 3M

GDZIE KUPIĆ
ZOBACZ

Sieć sprzedaży

Produkty marki XTORM znajdziesz w autoryzowanej sieci sprzedaży

Wyłączny dystrybutor marki XTORM w Polsce