DESIGN

SERIES

TECHNOLOGIA SPOTYKA SZTUKĘ

PRZYSZŁOŚĆ JEST BEZPRZEWODOWA I PIĘKNA

Najwyższej klasy stylowe produkty bezprzewodowe

Bezprzewodowe ładowarki zaprojektowane tak, by pasowały do Twojego domu. Połóż urządzenie na powierzchni ładującej a natychmiast zacznie się ładować.

Zobacz produkty

ŁATWE ŁADOWANIE

Technologia szybkiego ładowania bezprzewodowego Qi umożliwia szybkie ładowanie smartfona, bezprzewodowych słuchawek dousznych i innych kompatybilnych urządzeń bez konieczności używania jakichkolwiek kabli.

POCZUJ SIĘ WYJĄTKOWO

Ta wyjątkowa linia produktów została zaprojektowana i wykonana z wielką dbałością o szczegóły. Dzięki zastosowaniu wysokiej jakości materiałów, takich jak aluminium, karbon i odporne na zarysowania szkło hartowane, produkty te są stylowe i trwałe.

Gdzie Kupić

SZYBCIEJ NIŻ KIEDYKOLWIEK

Bezprzewodowe ładowanie o mocy 15W jest mocniejsze niż kiedykolwiek wcześniej. Umożliwia szybkie i bezpieczne ładowanie urządzenia, bez konieczności używania kabla do ładowania.

Zobacz produkty

DUŻA DOSTAWA ENERGII

Model XDS200 posiada port USB Quick Charge 3.0 oraz port 18W USB-C ™ PD (Power Delivery). Pozwala to na szybkie ładowanie najnowszych iPhone'ów. Oznacza to również, że możesz w pełni naładować sam Power Bank w zaledwie 2,5 godziny!

Gdzie Kupić

ŁADOWANIE W WIELU POZYCJACH

Nie ma już znaczenia, w jaki sposób Twoje urządzenie zostanie umieszczone na ładowarce. Dzięki technologii Dual Coil ładowanie urządzenia jest efektywne zarówno w poziomie, jak i w pionie, co ułatwia oglądanie wideo podczas ładowania!

Zobacz produkty

Sieć sprzedaży

Produkty marki XTORM znajdziesz w autoryzowanej sieci sprzedaży

Wyłączny dystrybutor marki XTORM w Polsce