VOLT

SERIES

MNIEJSZE, SZYBSZE, BEZPIECZNIEJSZE

JEDYNY SŁUSZNY ADAPTER W PODRÓŻY

Dzięki technologii GaNFast ™ nowe ładowarki podróżne serii Volt są szybsze, bezpieczniejsze i do 50% mniejsze. W połączeniu z wymiennymi wtyczkami idealnie sprawdzają się w podróży.

Zaawansowane, kompaktowe adaptery podróżne

Gdzie Kupić

TECHNOLOGIA GANFAST

Ładowarki podróżne Xtorm Volt zostały opracowane z użyciem zaawansowanego chipsetu wykonanego z azotku galu (GaN). Pozwala to wydajniej przetwarzać większe napięcie, adaptery stają się mniej gorące i są dużo bardziej kompaktowe niż standardowe modele na rynku.

Zobacz produkty

KOMPAKTOWA ŁADOWARKA DO MACBOOKA

Adapter XA030 ma superszybką moc wyjściową 65 W USB-C. Umożliwia to błyskawiczne naładowanie wielu laptopów i MacBooków o takim samym lub mniejszym standardem ładowania.

Zobacz produkty

WYMIENNE WTYCZKI

W KOMPLECIE

Adaptery Xtorm Volt zostały opracowane specjalnie dla podróżników. Jedną z przydatnych funkcji jest to, że posiadają międzynarodowe wtyczki AC (UE, Wielka Brytania, USA). Oznacza to, że skorzystasz z nich w każdym kraju.

Dzięki technologiom GaNFast ™ i SuperSilicon ™ nowe ładowarki z serii Volt są szybsze i bezpieczniejsze. Dodatkowo są o nawet 70% mniejsze niż zwykłe adaptery.

MAŁE

SZYBKIE

BEZPIECZNE

TECHNOLOGIA

GaNFast ™ i SuperSilicon ™

100W ŁADOWARKA SIECIOWA USP-C PD

Niezwykle mała i kompaktowa ładowarka do laptopa i innych urządzeń o mocy 100W, która idealnie sprawdzi się w podróży jak i w pracy.

Zobacz produkt

ŁADOWARKA SIECIOWA

NANO USB-C PD 20W

Idealna 20W ładowarka do nowych smartfonów i powerbanków. Dzięki swojej ultra kompaktowości i niewielkiemu rozmiarowi możemy zabrać ją ze sobą niemal wszędzie.

Zobacz produkt

STWÓRZ SWÓJ ZESTAW

Z WYBRANYM KABLEM

WSZYSTKIE MOŻLIWE ZŁĄCZA

USB to USB-C | USB-C to USB-C (PD) | USB-C - Apple lightning MFIRożne kombinacje wtyków i długości pozwalają na optymalnie dopasowanie kabla do swoich potrzeb.

Zobacz produkty

NIESTANDARDOWE DŁUGOŚCI DO NAWET 3M

ELASTYCZNA KOŃCÓWKA KABLA, KTÓRA PO PROSTU SIĘ NIE ZŁAMIE

Jedną z cech która sprawia, że ta linia kabli jest wyjątkowa, jest aluminiowe złącze ze specjalnie zaprojektowanym wycięciem w kształcie litery U, które pozwala na swobodne zginanie i przesuwanie kabla. To idealne połączenie wytrzymałego aluminium i elastycznego, ale mocnego mocowania kabla z TPU.

WZMOCNIONY KABEL

Wszystkie oryginalne serie kabli mają nową aluminiową konstrukcję złączy z wycięciem zapobiegającym zerwaniu kabla. W połączeniu ze wzmocnionym nylonowym rdzeniem, ochronną osłoną i mocną plecioną powłoką zewnętrzną, dają gwarancję trwałości i bezpieczeństwa ładowania i transmisji danych.

Gdzie Kupić

TRANSFER DANYCH i ŁADOWANIE


Ładowanie nawet do 100W *Prędkość transmisji danych nawet do 5Gb/s *

ZŁĄCZE PREMIUM

Projektujemy nasze złącza tak, aby były trwałe, więc nie musisz się o nie martwić.

3 WERSJE KOLORYSTYCZNE

Wybierz swój optymalny kolor palety Złota, czerni i zieleni.

Stoimy za jakością swoich produktów i oferujemy 2 letnią gwarancję na serie kabli ORIGINAL.

2 LATA

GWARANCJI

* Wybrane modele XC2071 i XC2081

Sieć sprzedaży

Produkty marki XTORM znajdziesz w autoryzowanej sieci sprzedaży

Wyłączny dystrybutor marki XTORM w Polsce