vanguard

Komfort w każdych warunkach

Plecaki - stylowy wygląd i funkcjonalność z solidną ochroną

To wyróżnia plecaki tej marki na tle konkurentów. Strategicznie umieszczone kieszenie wewnętrzne i zewnętrzne pozwalają na nienaganną organizację i ułożenie akcesoriów. Plecaki w zależności od modelu posiadają taśmy zewnętrzne służące do organizacji i mocowania opcjonalnych sprzętów. Dzięki takiemu rozwiązaniu można przymocować wiele akcesoriów i dodatkowych pokrowców przez co plecaki tej marki zapewniają maksymalną wszechstronność. Ponadto wykonane są z wysokiej jakości wodoodpornego materiału, który w połączeniu z pokrowcem przeciwdeszczowym pozwala na korzystanie w każdych warunkach pogodowych.

Torby – niezawodne, stylowe i wygodne, sprawdzą się w każdej sytuacji

Są idealnym połączeniem funkcjonalności i perfekcyjnej ochrony sprzętu w trakcie jego przenoszenia. Wykonane są z wytrzymałego materiału, posiadają dedykowane kieszenie wewnętrzne i zewnętrze, które ułatwią przechowywanie niezbędnych akcesoriów. W zależności od rozmiaru pomieszczą np. lustrzankę z przymocowanym obiektywem, 2-3 dodatkowe obiektywy, lampę błyskową i inne akcesoria, a nawet laptop lub tablet.

Statywy - eleganckie, lekkie, kompaktowe, o nowoczesnej konstrukcji

Staną się najlepszym przyjacielem każdego fotografa. Statywy Vanguard projektowane są w współpracy z profesjonalnymi fotografami, by sprostać największym wymaganiom. 

O marce

Firma Vanguard World powstała w 1986 roku jako mała manufaktura produkująca kilka modeli statywów. Przez ponad trzydzieści lat rozwinęła się w światowego lidera produkcji wysokiej jakości statywów fotograficznych, optyki sportowej i akcesoriów. W ofercie firmy znajdują się monopody, statywy, głowice, torby czy plecaki na sprzęt fotograficzny. Cała produkcja – od pomysłu do gotowego produktu – odbywa się we własnej fabryce i biurach projektowych. Każdy element produkcji jest nadzorowany przez Vanguard, zapewniając wysoką jakość produktu i pomijając pośredników.

Doceniamy Twoją pasję

Vanguard w swoich produktach docenia pasję fotografa do odkrywania świata i natury. Tworzy sprzęt i akcesoria pozwalające na realizację najbardziej wymagających projektów fotograficznych. Kreatywność nie powinna być ograniczona przez sprzęt czy skomplikowaną obsługę, by praca fotografa była możliwie uproszczona i jak najdłużej mógł się cieszyć z przyjemności fotografowania.

Zobacz gdzie kupić