torngat

torby chłodzące

Park Narodowy Gór Torngat w Kanadzie, często nazywany jest jednym z ostatnich nieokiełznanych, dziewiczych miejsc na ziemi. Nazwa wzięła się od inuktituckiego słowa Tongait – oznaczającego miejsce duchów, a region od zawsze kojarzony był z mitami i legendami. Obszar o powierzchni 9700 kilometrów kwadratowych to kraina gór i niedźwiedzi polarnych, lodowców i karibu, gdzie Inuici mieszkają, łowią ryby i podróżują od tysięcy lat. Ponieważ jest tak niewiarygodnie odległy, nie jest tak łatwo dostępny jak jego siostrzane parki na południu. 

Ta kolekcja toreb termoizolacyjnych optymalizuje wszystko w kierunku funkcjonalności i prostoty. Tkanina z tej serii to jasnoszary melanż i została specjalnie dobrana tak, aby torba wystawiona na działanie promieni słonecznych przewodziła mniej ciepła. Niezawodne okucia i wodoodporna podszewka tworzą gamę produktów, na której możesz polegać. Kolekcja Torngat oferuje stylowe, wszechstronne i pojemne torby termoizolacyjne w różnych rozmiarach, które idealnie nadają się do codziennych i dalekich podróży, pikników i bardziej ryzykownych aktywności. Dzięki temu asortymentowi przyjedziesz z produktami doskonale schłodzonymi i gotowymi do jedzenia i picia. Ponadto wszystkie modele z kolekcji Torngat są składane i zajmują bardzo mało miejsca.
 
 

co wyróżnia SERIĘ torngat

100% SZCZELNe

Każdy użytkownik torby piknikowej lub termoizolacyjnej wie, że rozlanie zawartości torby jest nieuniknione – podczas noszenia dużej ilości płynów, wyrzucania pustych opakowań i butelek lub po prostu podczas noszenia lodu.  Najważniejsze jest jednak, aby nie dopuścić do przedostania się tych płynów do samochodu lub z torby na ubranie. Dlatego zadbaliśmy o to, aby torby termoizolacyjne były w 100% szczelne. Możesz więc kontynuować podróż ze spokojem, że ani Twój samochód, ani Twoje ubranie nie zostaną zabrudzone.

TKANINA ODPORNA NA ZABRUDZENIA I WODĘ

Stworzyliśmy serię Torngat z odpornego na zabrudzenia i wodoodpornego materiału, więc nie straszne jej będą błotniste kałuże czy ulewa. Twoja torba nie zabrudzi się ani nie nabierze wody.
 
 

KOMPAKTOWY SYSTEM PRZECHOWYWANIA

Nawet najlepsza torba termoizolacyjna na świecie może zawadzać, jeśli zajmuje zbyt dużo miejsca w Twoim domu. Starannie zaprojektowany, kompaktowy system przechowywania torby oznacza, że możesz szybko i łatwo schować ją do szafki lub miejsca do przechowywania i mieć pewność, że zajmuje niewiele miejsca.
 

TRZY ZEWNĘTRZNE KIESZENIE

Seria Torngat wyposażona jest w trzy zewnętrzne kieszenie, dzięki czemu spakujesz wszystkie swoje niezbędnych rzeczy w jedno miejsce i wyruszysz w podróż ze wszystkim, czego potrzebujesz.

WEWNĘTRZNA KIESZEŃ Z SIATKI ZAPINANA NA ZAMEK

Często torby termoizolacyjne nie służą tylko do przenoszenia piwa, wina lub lodu, ale są przydatne do przechowywania żywności na piknik. A często pikniki wymagają szeregu akcesoriów, aby uczynić je idealnymi. Klasycznym przykładem są plastikowe lub drewniane sztućce, a nawet korkociąg. Są to rzeczy, których nie chcesz szukać na dnie torby, gdzie prawdopodobnie w końcu znajdziesz je uszkodzone lub zgniecione. Dlatego torby te wyposażone są w wewnętrzną kieszeń z siatki zapinaną na zamek, dzięki czemu możesz po prostu wysunąć swoje przedmioty i mieć je na wierzchu.
 

NIEZAWODNY REGULOWANY PASEK NA RAMIĘ

Torby wyposażone są w niezawodny, regulowany pasek na ramię, dzięki czemu możesz mieć pewność, że podróż do wybranego miejsca będzie równie przyjemna, jak napój, który wypijesz, gdy tam dotrzesz.
 

produkty z serii torngat

poznaj rivacase