tivoli

Park rozrywki Tivoli, znany również jako Ogrody Tivoli, to park rozrywki i ogród rekreacyjny w Kopenhadze w Danii. Zbudowany w 1843 roku, jest drugim najstarszym parkiem rozrywki na świecie i z prawie 4,6 milionami odwiedzających rocznie, jest drugim najpopularniejszym sezonowym parkiem rozrywki na świecie. 

Torby z serii Tivoli są lekkie, a metalowe elementy i ściągacze przypominają pasiasty wzór tkanin. Głównym elementem kolekcji są skośne kieszenie ułatwiające otwieranie, a także lekkie uchwyty i wewnętrzne kieszenie na tablety i dokumenty. To kolekcja dla tych, którzy nie lubią zbyt wyzywających dodatków, ale chcą, aby ich torby były ciekawe, a tkaniny wysokiej jakości. Pasiaste sploty wierzchniego materiału są niezwykle różnorodne pod względem zastosowania i można je łączyć z każdym rodzajem odzieży wierzchniej i codziennej.
 

co wyróżnia SERIĘ Tivoli

WYŚCIEŁANA KIESZEŃ NA TABLET

Seria ta wyposażona jest  w specjalnie wyściełaną kieszeń na Tablet, która ochroni Twoje rzeczy w podróży.

SPECJALNIE ZAPROJEKTOWANE zamki

To właśnie mikroskopijny poziom szczegółowości zastosowany w każdym aspekcie torby sprawia, że seria Tivoli jest tak wyjątkowa. Zamki są łatwe w użyciu i umożliwiają płynne i szybkie rozpięcie torby i dostęp do znajdujących się w niej przedmiotów.
 

FIOLETOWE LOGO

Seria ta ma delikatne fioletowe logo, które na swój własny dyskretny sposób dodaje torbie trochę koloru i stylu. Kolor został specjalnie dobrany, aby kontrastować i wydobyć to, co najlepsze z ciemnoszarego materiału torby. 

UKOŚNA PRZEDNIA KIESZEŃ

Czasami nie masz czasu na rozpinanie, a następnie zamykanie torby za każdym razem, gdy musisz schować lub wyjąć przedmiot. Dlatego seria Tivoli jest wyposażona w ukośne przednie kieszenie, które, podobnie jak ukośne miejsca parkingowe, znacznie ułatwiają przechowywanie wszystkiego. 

poznaj produkt z serii tivoli

8731 SZARA TORBA NA LAPTOPA DIAGONAL PLUS 15,6"

poznaj rivacase