tegel

Kolekcja ECO

Lotnisko Tegel „Otto Lilienthal”, nazwane na cześć słynnego niemieckiego pioniera lotnictwa, pod wieloma względami uosabia stereotyp niemieckiej inżynierii jako dobrze zaprojektowanej, dobrze skonstruowanej i wydajnej. Nigdzie nie jest to bardziej widoczne niż w sześciokątnym głównym budynku terminala, który został zbudowany wokół otwartego placu, co oznacza, że ​​po wyjściu z samolotu można znaleźć się zaledwie 30 metrów od wyjścia z terminala. 

EKOLOGICZNY POLIESTER RPET

Aby wyprodukować tę kolekcję, stworzyliśmy wysokiej jakości EKOLOGICZNE tkaniny wyprodukowane z poliestru RPET wykonanego z wielu zużytych plastikowych butelek, które zwykle lądują na wysypisku śmieci lub w oceanie. Plastikowe butelki zostały przetworzone na płatki, a następnie stopione, ponownie przędzone w przędzę i ostatecznie wplecione w różne tkaniny. Ta przełomowa metoda odrzuca etos „szybkiej mody” i zamiast tego oferuje wizję przyszłości, w której powinniśmy i musimy tworzyć rzeczy, aby lepiej chronić środowisko i zarządzać zmianami klimatycznymi.

W 100% EKOLOGICZNY
PAPIER

Do produkcji opakowań ekologicznych kolekcji używany jest w 100% ekologiczny papier kraft. Papier rozkłada się naturalnie w ciągu kilku tygodni, rozkładając się podobnie jak liście spadające z drzewa. Nie ma wpływu na środowisko, ponieważ papier pakowy można poddać recyklingowi i wykorzystać w nowych opakowaniach. Jest to rodzaj metody, która będzie miała dramatyczny wpływ na nasze oceany i środowisko naturalne. Ogromne ilości plastiku, które trafiają do naszych mórz, powodują ogromne problemy dla dzikiej przyrody i często trafiają do łańcucha pokarmowego. W 100% ekologiczny papier jest bezpieczny w użyciu i obsłudze.

nadruki wykonane TUSZEM SOJOWYM

Jako producent świadomy ekologicznie RIVACASE dokładnie zbadał proces drukowania, w tym przeprowadzając wywiady i odwiedzając dostawców, aby upewnić się, że przestrzegają oni najwyższych standardów zrównoważonego rozwoju. Z tego powodu marka zdecydowała się na użycie atramentu na bazie soi w druku opakowań. 

najbardziej pojemne

Seria ta została zaprojektowana z ultraprecyzyjnie i starannie. Po długim procesie projektowym kolekcja Tegel reprezentuje szczyt wygody. Przemyślana i niezawodna seria plecaków i toreb oferuje najbardziej pojemne przechowywanie w naszej ofercie. Niezależnie od tego, czy wybierasz się na weekendową wycieczkę na słoneczną plażę lub wycieczkę do miasta, do biura czy nawet na festiwal, seria ta zapewnia funkcjonalność, której potrzebujesz.

TKANINA WODOODPORNA

W dzisiejszych czasach ważne jest, aby starać się chronić wszystkie swoje rzeczy przed niebezpieczeństwem przez cały czas. Oczywiście zawsze tak było, ale teraz, kiedy wszyscy nosimy ze sobą wysoce złożone urządzenia elektroniczne, potrzeba ta stała się jeszcze bardziej dotkliwa. Aby zapobiec wszelkim możliwym uszkodzeniom spowodowanym wilgocią, seria Suzuka została stworzona z wysoce wodoodpornego materiału, aby zapewnić, by Twoje przedmioty pozostały wolne od niebezpieczeństw bez względu na to, jaką podróż masz przed sobą. 

TRWAŁE PLASTIKOWE SUWAKI

Nie ma nic gorszego niż plecak z cienkimi suwakami, które zawiodą Cię w najmniej odpowiednim momencie. Wierzymy w konstruowanie trwałych produktów, które będą służyć klientom przez wiele lat. Dlatego upewniliśmy się, że seria Tegel jest produkowana ze specjalnie zaprojektowanymi suwakami, aby móc cieszyć się bezpieczeństwem i nie martwić się, że zamek sam się otworzy.

SPECJALNIE ZAPROJEKTOWANA PRZEDNIA KIESZEŃ Z PODWÓJNYM SUWAKIEM

Czasami nie mamy wyboru i musimy wziąć kilka rzeczy więcej, niż byśmy chcieli, a próba wciśnięcia ich wszystkich może być stresującym doświadczeniem. Zadbaliśmy o to, aby kolekcja Tegel była wyposażona we własną, specjalnie zaprojektowaną przednią kieszeń z podwójnymi suwakami. Podwojenie zamków znacznie pomaga, gdy musisz spakować więcej rzeczy. Zmniejsza to również obciążenie torby, wydłużając jej żywotność.

WEWNĘTRZNA PODSZEWKA Z NADRUKIEM VA

Drobne szczegóły odróżniają jedną torbę od drugiej. Dlatego w serii Tegel uwzględniono wewnętrzną podszewkę z nadrukiem VA. Podobnie jak najsłynniejsi krawcy garniturów na świecie, wiemy, że wewnętrzna podszewka jest równie ważna jak to, co na zewnątrz.

produkty z serii tegel

Każdy produkty wykonany z różnej ilości
butelek plastikowych o pojemności 500ml

Poznaj bliżej RIVACASE