sherwood

Nazwana na cześć starożytnego zbiorowiska drzew, jakim jest Las Sherwood, nasza kolekcja Sherwood czerpie zarówno z naturalnego krajobrazu samego lasu, ale także z jego dziedzictwa i historii, jego słynnych mitów i legend. Położony w pobliżu granicy Derbyshire, na zachodnim skrzydle Nottinghamshire, las znajduje się w najgłębszym i najciemniejszym sercu Anglii. Dlatego nie może być zaskoczeniem fakt, że znajdują się tam jedne z najstarszych drzew w kraju. 

Nasza kolekcja Sherwood jest przeznaczona dla młodych i aktywnych. Lekkie plecaki i saszetka biodrowa utrzymane są w stylu miejskiego kamuflażu wojskowego ze wszystkimi cechami prawdziwego sprzętu wojskowego MOLLE. Lekki, wodoodporny materiał z uniwersalnym kamuflażowym nadrukiem w granatowej tonacji, przeznaczony jest dla miejskich „podróżników” i „myśliwych” lubiących odkrywać nowe trasy, na deskorolkach, rowerach lub na piechotę.

co wyróżnia SERIĘ sherwood

STYL MILITARNY Z ELEMENTAMI MOLLE

Ta seria ma swój własny, militarny styl z elementami z taśmy MOLLE. Co to znaczy? MOLLE to akronim używany przez organizacje wojskowe dla określenia „modułowy lekki sprzęt do przenoszenia ładunku” – rodzaj generacji sprzętu nośnego, który opiera się na wytrzymałych nylonowych szwach. Dzięki tej gamie  tworzy militarny i pełen przygód klimat, a także funkcjonalność na poziomie wojskowym.

WODOODPORNA TKANINA Z LAMINACJĄ PU

W dzisiejszych czasach absolutnie kluczowe jest, aby zawartość plecaka była zawsze sucha i chroniona. Wszyscy nosimy ze sobą urządzenia elektroniczne, które są zbyt podatne na wilgoć, aby w ogóle ryzykować. Dlatego ta kolekcja posiadała własną laminację PU – cienką warstwę folii poliuretanowej, która działa jak potężna bariera dla wody. Oznacza to, że możesz spokojnie wykonywać swoje zadania, wiedząc, że Twoje urządzenia nie zostaną uszkodzone i pozostaną bezpieczne.

ODPINANY PASEK NA KLUCZE

Do tego plecaka dołączyliśmy odpinany pasek na klucze, dzięki czemu będziesz wiedzieć, gdzie są Twoje klucze o każdej porze dnia i nigdy nie zostaną pozostawione na zewnątrz w niesprzyjających warunkach. Po prostu przypnij klucz do paska i włóż go do kieszonki.

PASKI KOMPRESYJNE

Jednym z najważniejszych aspektów każdego plecaka jest to, w jakim stopniu może on zachować kompaktowość. Duża torba zachodząca na sylwetkę zawsze będzie dla Ciebie ogromną przeszkodą w podróży. Spowolni Cię to i sprawi, że będziesz bardziej podatny na utratę równowagi przy silnym wietrze, ale także sprawi, że poruszanie się w tłumie będzie znacznie trudniejsze. Dlatego też w tej torbie wprowadzono paski kompresyjne, które pomagają regulować pojemność plecaka i sprowadzić go do optymalnego rozmiaru.
 
 

POJEMNA kieszeń główna

Pomoże on przechowywać wszystkie Twoje rzeczy w niezwykle wydajny sposób. Możesz spakować wszystko, czego potrzebujesz, aby optymalnie dostosować się do czekającego Cię zadania. Linię Sherwood stworzono z myślą o poszukiwaczach przygód, dla których każda podróż może być nieco inna i nowa, dlatego ten plecak został zaprojektowany tak, aby spełnić wszystkie te wymagania.

Pasek na torbę podróżną

Czasami poruszając się po peronie kolejowym lub orientując się po lotnisku, potrzebujesz dodatkowej ręki, aby móc nieść kolejną torbę, gazetę lub małe dziecko. Właśnie tam przydaje się pasek do torby podróżnej. Zdejmij ciężar z ramion i po prostu przypnij plecak do rączki torby podróżnej i pozwól sobie swobodne poruszanie się po otoczeniu.
 

DEDYKOWANA KIESZEŃ NA LAPTOPA

Dedykowana kieszeń na laptopa, kieszeń na tablet o przekątnej oraz kieszeń zapinana na zamek na rzeczy osobiste. Dzięki temu plecakowi możesz mieć pewność, że niezależnie od tego, jakie urządzenie posiadasz, jest ono bezpieczne.

produkty z serii sherwood

produkty z serii dijon znajdziesz w autoryzowanej sieci sprzedaży

poznaj rivacase

Poznaj bliżej markę RIVACASE oraz jej produkty i serie