NASTĘPNA GENERACJA

ŁADOWANIA SMARTFONÓW

Power Banki serii Fuel4 wyposażone są we wszystkie najnowsze technologie i funkcje, które zapewniają prędkość ładowania nowej generacji z mocnym portem USB-C o mocy 20 W. Zaprojektowane tak, aby ładować Twój smartfon szybciej niż kiedykolwiek.

Ultraszybki
20W

POWERBANK

Powerbank, który naładuje Twojego iPhone’a 12 z maksymalną prędkością!

BEZPRZEWODOWY

MAGNETYCZNY POWERBANK

Superkompaktowy Power Bank, mocowany magnetycznie do iPhone’a 12, który ładuje go bezprzewodowo.

megaszybki

solarny POWERBANK

Potężna ładowarka słoneczna, która ładuje iPhone’a 12 z maksymalną prędkością!

NOWA
GENERACJA

ultraszybkie
ładowanie

Power Banki zapewniają najszybszy możliwy sposób ładowania iPhone’a 12. Naładuj go do 59% w zaledwie 30 minut dzięki mocy wyjściowej 20 W

wydajność
urządzenia

Wszystkie porty mają możliwość szybkiego ładowania urządzenia dzięki technologiom takim jak QuickCharge 3.0 i Power Delivery.

 

multi
szybkie

Uniwersalne porty USB i USB-C naładują Twoje urządzenia (w tym samym czasie).

 

SZYBKO!

jak szybko?

Powerbanki z serii Fuel mogą naładować Twojego nowego iPhone’a 12 do 59% w zaledwie pół godziny. W porównaniu ze zwykłymi modelami na rynku, jest to nawet 3x szybsze!

NAŁADUJ POWERBANK

W JEDNEJ CHWILI

Dzięki portowi IN/Out USB-C nigdy nie wychodzisz z domu z pustym Power Bankiem.

MULTI ZASTOSOWANIE

=WIELOZADANIOWOŚĆ

Ładuj do 3 urządzeń jednocześnie. Modele z serii FUEL są kompatybilne np. ze smartfonem, tabletem / iPadem, kontrolerem PlayStation / Xbox, kamerą, GoPro, słuchawkami Earbuds/ AirPods, Nintendo Switch, mini dronem.

Zdolne do szybkiego ładowania urządzeń za pośrednictwem Quickcharge 3.0 i Power Delivery, dzięki czemu zawsze możesz robić rzeczy, które zapewniają #WięcejEnergii

rozmiar

ma znaczenie

Power Banki są kompaktowe i lekkie. Dzięki temu łatwo zmieszczą się do Twojej torby.

Niezależnie od tego, czy jesteś w domu, w podróży służbowej, czy dojeżdżasz do pracy, z serią FUEL4 nigdy nie będziesz bez zasilania.

KOMPAKTOWY

Mały rozmiar o dużej mocy

SZYBCIEJ NIŻ KIEDYKOLWIEK

Mocne wyjście USB-C PD o mocy 20 W = ultraszybkie ładowanie smartfona

W KAŻDYM MIEJSCU

Certyfikat AiportProof
Energia w podróży

GWARANCJA I BEZPIECZEŃSTWO

2 lata gwarancji

BEZPRZEWODOWY

mAGNETYCZNY POWERBANK

Ten niewielki, kompaktowy powerbank naładuje bezprzewodowo Twojego iPhone’a 12 przyczepiając się do niego za pomocą magnesu. To inteligentne rozwiązanie pozwala wydłużyć żywotność baterii podczas korzystania z iPhone’a.Pojemność 5000 mAh pozwala naładować iPhone’a nawet 1,5 raza.

WYDŁUŻ DZIAŁANIE

SWOJEJ BATERII

Wydłuż żywotność baterii swojego iPhone’a 12. Zapewnij sobie komfort korzystania z iPhone’a przez cały dzień, bez rozładowanej baterii.

PRZYCZEP

i trzymaj

Dzięki magnesowi powerbank FS400 idealnie dopasuje się do Twojego iPhone’a. Teraz możesz cieszyć się wydajnym ładowaniem i doskonałym dopasowaniem do dłoni.

 

ŁADUJ 2 URZĄDZENIA

jednocześnie

Powerbank FS400 poza możliwością bezprzewodowego ładowania posiada dodatkowy port USB-C. Dzięki takiemu rozwiązaniu możesz ładować dwa urządzenia jednocześnie.

 

megaszybki

solarny POWERBANK

Generuj własną energię dzięki promieniom słonecznym, używaj jej do ładowania iPhone’a 12 (i innych urządzeń) z maksymalną prędkością!

Hybrydowe połączenie funkcjonalności tego modelu pozwala na uzupełnienie jego baterii również przez standardowe gniazdko elektryczne.

ultraszybkie ładowanie twojego iphona 12

Ogniwa solarne najwyższej wydajności

ŁADUJ 3 URZĄDZENIA jednocześnie

gdzie kupić

Sprawdź gdzie możesz kupić produkty marki XTORM