dijon

Dijon, położone we wschodniej Francji, w starożytnym regionie Burgundii, było niegdyś wielkim średniowiecznym miastem słynącym ze swoich osiągnięć jako centrum sztuki i nauki. Dziś jednak niewątpliwie bardziej słynie ze światowej sławy musztardy i wina, od których wzięła się nazwa miasta i regionu. Dwa żywe kolory tych produktów – bogaty odcień żółtego nasycony białym winem i nasionami gorczycy, a także głęboka czerwień burgundowych winogron, stały się podstawą kolorystyki naszej kolekcji Dijon. To potężne połączenie stworzyło optymistyczną gamę o wyglądzie retro, szczególnie inspirowaną duchem lat 90-tych.

Unikalny kod identyfikacyjny wszyty wewnątrz

Przedłużona 5-letnia
gwarancja

Wykonane z wodoodpornych materiałów

Specjalnie zaprojektowane
zamki błyskawiczne

Odpinany
pasek na klucze

Każdy egzemplarz kolekcji Dijon posiada wszyty wewnątrz unikalny kod identyfikacyjny. Zarejestruj go wypełniając specjalny formularz na stronie Mój RIVACASE® i zyskaj 5-letnią rozszerzoną gwarancję!

rivacase dijon
Kolekcja została zaprojektowana z wykorzystaniem alternatywnych konstrukcji i form, aby uzyskać sportowo-swobodny wygląd, idealny dla każdego, kto szuka oryginalnego dodatku do swojej garderoby. Chociaż seria ta jest idealna dla młodszych. Jest idealna do aktywności ulicznej – jazdy na łyżwach, koszykówki, jazdy na BMX i innych. 
rivacase dijon

co wyróżnia SERIĘ dijon

WYSOKIEJ JAKOŚCI WODOODPORNY MATERIAŁ Z POWŁOKĄ PU

Każdy element kolekcji Dijon wykonany jest z wodoodpornej tkaniny z powłoką PU. Oznacza to, że w oczywisty sposób chroni przed wilgocią. Dzięki temu możesz zabrać go ze sobą wszędzie, bez obawy, że w przypadku nagłego deszczu któryś z przedmiotów znajdujących się w środku ulegnie zniszczeniu. Wreszcie jego oddychający charakter sprawia, że ​​jest to idealna torba do noszenia odzieży sportowej po siłowni lub ćwiczeniach.

INTELIGENTNY, ODPINANY PASEK NA KLUCZE

W każdej przedniej kieszeni tej serii umieszczony został elegancki, odpinany pasek na klucze. Oznacza to, że zawsze będziesz wiedzieć, gdzie są klucze i kiedy ich potrzebujesz.
 
 

PRZEDNIA KIESZEŃ ZAPINANA NA ZAMEK

Każda torba i plecak z kolekcji Dijon posiada przednią kieszeń zapinaną na zamek, która pozwala łatwo i szybko schować drobne rzeczy osobiste. Wodoodporny zamek błyskawiczny sprawi, że wszystkie Twoje niezbędne rzeczy będą chronione przed deszczem, dzięki czemu niezależnie od tego, czy przebywasz na zewnątrz w trudnych warunkach, możesz zachować bezpieczeństwo, wiedząc, że Twoje rzeczy nie zostaną uszkodzone.

KONSTRUKCJA Z ROLOWANą górą

Plecaki zwijane oferują możliwość zachowania niewielkich rozmiarów, a Twoje rzeczy są bezpieczne. Ta cecha jest nie tylko modna, ale świadczy o przemyślanym designie tej linii. Można go złożyć w dowolny sposób, co oznacza, że Twój plecak będzie zawsze tak kompaktowy, jak to konieczne.
 
 

ZAMEK SZYBKIEGO DOSTĘPU Z BOKU

Czasami nie ma wystarczająco dużo czasu, aby zwinąć i otworzyć torbę w tradycyjny sposób, dlatego w plecaku dodano specjalny boczny zamek szybkiego dostępu, dzięki któremu możesz łatwo uzyskać dostęp do głównej komory i wyjąć wszystko, czego potrzebujesz. Dzięki niemu nie będziesz już tracić czasu na dotarcie do konkretnego przedmiotu. 

KLAMRA PASA mostkowego ZE ZINTEGROWANYM GWIZDKIEM

Jedną z cech tej torby, która świadczy o jej wysokim poziomie projektowania, jest zintegrowany gwizdek ratunkowy umieszczony na klamrze paska mostkowego. Jeśli zgubisz się w ciemności, utkniesz na wzgórzu lub znajdziesz się w jakimkolwiek niebezpieczeństwie, w którym musisz skoordynować uwagę na swojej pozycji, po prostu dmuchnij w ten gwizdek i możesz mieć pewność, że skierujesz wszelką możliwą pomoc w swoją stronę.
 
 

DEDYKOWANA KIESZEŃ NA LAPTOPA

Dedykowana kieszeń na laptopa, kieszeń na tablet o przekątnej oraz kieszeń zapinana na zamek na rzeczy osobiste. Dzięki temu plecakowi możesz mieć pewność, że niezależnie od tego, jakie urządzenie posiadasz, jest ono bezpieczne.

produkty z serii dijon

produkty z serii dijon znajdziesz w autoryzowanej sieci sprzedaży

poznaj rivacase

Poznaj bliżej markę RIVACASE oraz jej produkty i serie