borneo

Kolekcja ECO

Borneo to trzecia co do wielkości wyspa na świecie i największa w Azji. Jest to również jedyna wyspa na świecie, która jest politycznie administrowana przez trzy odrębne narody – Malezję, Indonezję i Brunei. Jest także domem dla jednego z najstarszych lasów deszczowych na świecie, który ma ponad 140 milionów lat. 

EKOLOGICZNY POLIESTER RPET

Aby wyprodukować tę kolekcję, stworzyliśmy wysokiej jakości EKOLOGICZNE tkaniny wyprodukowane z poliestru RPET wykonanego z wielu zużytych plastikowych butelek, które zwykle lądują na wysypisku śmieci lub w oceanie. Plastikowe butelki zostały przetworzone na płatki, a następnie stopione, ponownie przędzone w przędzę i ostatecznie wplecione w różne tkaniny. Ta przełomowa metoda odrzuca etos „szybkiej mody” i zamiast tego oferuje wizję przyszłości, w której powinniśmy i musimy tworzyć rzeczy, aby lepiej chronić środowisko i zarządzać zmianami klimatycznymi

W 100% EKOLOGICZNY
PAPIER

Do produkcji opakowań ekologicznych kolekcji używany jest w 100% ekologiczny papier kraft. Papier rozkłada się naturalnie w ciągu kilku tygodni, rozkładając się podobnie jak liście spadające z drzewa. Nie ma wpływu na środowisko, ponieważ papier pakowy można poddać recyklingowi i wykorzystać w nowych opakowaniach. Jest to rodzaj metody, która będzie miała dramatyczny wpływ na nasze oceany i środowisko naturalne. Ogromne ilości plastiku, które trafiają do naszych mórz, powodują ogromne problemy dla dzikiej przyrody i często trafiają do łańcucha pokarmowego. W 100% ekologiczny papier pakowy jest bezpieczny w użyciu i obsłudze.

nadruki wykonane TUSZEM SOJOWYM

Jako producent świadomy ekologicznie RIVACASE dokładnie zbadał proces drukowania, w tym przeprowadzając wywiady i odwiedzając dostawców, aby upewnić się, że przestrzegają oni najwyższych standardów zrównoważonego rozwoju. Z tego powodu marka zdecydowała się na użycie atramentu na bazie soi w druku opakowań. 

zaprojektowana dla graczy i użytkowników dronów

Borneo została specjalnie zaprojektowana dla graczy i użytkowników dronów. Ta elegancka i wszechstronna seria, zawierająca wszystkie niezbędne komponenty do akcesoriów do gier, w tym liczne kieszenie, oferuje pojemne rozwiązania do przechowywania zarówno dla graczy, jak i pilotów dronów. Umożliwia przenoszenie quadkopterów, latających kamer i innych rodzajów dronów i sprzętu do gier, a także laptopów i wszystkich bardziej konwencjonalnych akcesoriów. Wszystkie torby z tej serii są oczywiście również idealnym towarzyszem podróży służbowych i innych form podróży.

WYSOKIEJ JAKOŚCI WODOODPORNE TKANINY

Nie ma wątpliwości, że jednym z najważniejszych aspektów nowoczesnego plecaka jest jego zdolność do zatrzymywania wody na zewnątrz, aby przedmioty znajdujące się w środku były bezpieczne i suche. Nasze urządzenia elektroniczne są po prostu zbyt ważne i podatne na wilgoć, aby ryzykować. Dlatego kolekcja Borneo jest wyprodukowana z wodoodpornego materiału, dzięki czemu bez względu na pogodę możesz mieć pewność, że wszystkie Twoje przedmioty pozostaną bezpieczne.

SPECJALNIE ZAPROJEKTOWANE SUWAKI

Nie ma nic gorszego niż plecak z cienkimi suwakami, które zawiodą Cię w najbardziej nieodpowiednich momentach. Wierzymy w konstruowanie trwałych produktów, które będą służyć klientom przez wiele lat. Dlatego upewniliśmy się, że seria Borneo jest dostarczana ze specjalnie zaprojektowanymi suwakami, aby móc cieszyć się bezpieczeństwem i nie martwić się, że zamek sam się otworzy.

AMORTYZUJĄCA WYŚCIÓŁKA EVA DLA MAKSYMALNEJ OCHRONY

W serii Borneo nic nie zostało zaprojektowane przypadkowo. Twój sprzęt elektorniczny jest najwyższym priorytetem marki, a jego ochrona  największym wyzwaniem. Kolekcja jest wyposażona w amortyzującą wyściółkę EVA dla maksymalnej ochrony. Ten materiał piankowy zapewni Tobie i Twoim urządzeniom najwyższą ochronę, jakiej potrzebują, a jednocześnie nie zwiększy jego wagi. Oznacza to, że możesz z łatwością poruszać się w ciągu dnia i odpoczywać, wiedząc, że gdy pojawią się nieuniknione uderzenia i szturchnięcia, Twoje cenne rzeczy będą bezpieczne.

WEWNĘTRZNA PODSZEWKA Z NADRUKIEM VA

Dobry garnitur ożywia dobra podszewka, która jest zarówno wygodna, jak i przyciąga wzrok. Zadbaliśmy o to, aby wnętrze tego plecaka było równie dobre jak jego projekt zewnętrzny, dzięki niesamowitym detalom wewnętrznej podszewki z nadrukiem VA.

WIELE PRZEGRÓDEK

Cała seria charakteryzuje się ogromnymi możliwościami w zakresie przechowywania i przegródek, które oferuje. Podobnie jak dżungle Borneo, torba Borneo zawiera wiele opcji przechowywania. Są kieszenie i wsuwki na kable i telefony, na klawiaturę i myszki. Są też kieszenie na konsole i drona, na laptopa i dokumenty. Niezależnie od tego, co musisz mieć ze sobą w ciągu dnia, wiedz, że torba Borneo zapewni Twojemu sprzętowi bezpieczeństwo!

7860 CZARNY PLECAK GAMINGOWY 17,3"

Ten wielofunkcyjny plecak został specjalnie zaprojektowany dla profesjonalnych graczy, ale idealnie nadaje się również na wyjazdy służbowe i podróże. Stworzona z wysokiej jakości wodoodpornego materiału z amortyzującą wyściółką EVA, główna komora na laptopa ma wyściełane ściany i dno oraz dodatkową wewnętrzną przegrodę na Tablet do 10″. Pojemna, zapinana na zamek sekcja na wszystkie niezbędne akcesoria do gier.

7861 GRANATOWY PLECAK GAMINGOWY 17,3"

Ten wielofunkcyjny plecak został specjalnie zaprojektowany dla profesjonalnych graczy i idealnie nadaje się również na wyjazdy służbowe i podróże. Wysokiej jakości wodoodporny materiał z amortyzującą wyściółką EVA zapewni Twoim przedmiotom pełne bezpieczeństwo. Główna przegroda na laptopa ma wyściełane ścianki i dno oraz dodatkową przegrodę wewnętrzną na tablet do 10″. 

Poznaj bliżej RIVACASE