anVik

Położone obok rzeki Jukon z jednej strony i ostrych wzniesień prowadzących do ośnieżonych gór z drugiej, lotnisko Anvik, położone na dalekim zachodnim krańcu półwyspu Alaska.

Kolekcja Anvik to linia, która zapewnia równowagę między profesjonalnym biznesowym stylem, a wygodną przytulnością. Zaokrąglone krawędzie i miękki materiał dodają zmysłowości, jednocześnie sprawiając, że wyglądasz nie mniej elegancko. Tkanina z kolekcji nie tylko dobrze komponuje się z tweedowymi i wełnianymi kurtkami i płaszczami, ale jest również wodoodporna dzięki złożonej fakturze, dzięki czemu wszystkie Twoje rzeczy są bezpieczne. Ta alternatywna, naturalna kolekcja jest stworzona została w neutralnej kolorystyce.

co wyróżnia SERIĘ Anvik

WODOODPORNY TWEEDOWY MATERIAŁ

Zadbaliśmy o to, aby kolekcja Anvik była wykonana z wodoodpornego, tweedowego materiału o wysokiej jakości, dzięki czemu możesz mieć pewność, że Twoje najcenniejsze rzeczy są bezpiecznie przechowywane bez względu na warunki pogodowe.

KONTRASTOWA BEŻOWA PODSZEWKA

Kontrastową beżową podszewka wewnętrzna stworzona z myślą, aby móc łatwo znaleźć, to czego szukasz.

LOGO RIVACASE

Logo stworzone z wysokiej jakości sztucznego filcu i gumy. Nie jest zbyt rzucający się w oczy i reprezentuje dążenie marki do doskonałości.

trwałe zamki

Nie ma nic gorszego niż zamki, które są źle skonstruowane i ostatecznie zawodzą w najmniej dogodnym momencie. W tej serii wykorzystano trwałe zamki, które zapewnią bezpieczeństwo Twojego sprzętu.

produkty z serii anvik

poznaj rivacase