NASTĘPNA

GENERACJA

Power Banki serii Fuel4 wyposażone są we wszystkie najnowsze technologie i funkcje, które zapewniają prędkość ładowania nowej generacji z mocnym portem USB-C o mocy 20 W. Zaprojektowane tak, aby ładować Twój smartfon szybciej niż kiedykolwiek.

ŁADOWANIA

SMARTFONÓW

Gdzie Kupić

BEZPRZEWODOWY MAGNETYCZNY

POWER BANK

Ten niewielki, kompaktowy powerbank naładuje bezprzewodowo Twojego iPhone’a 12 przyczepiając się do niego za pomocą magnesu. To inteligentne rozwiązanie pozwala wydłużyć żywotność baterii podczas korzystania z iPhone’a.Pojemność 5000 mAh pozwala naładować iPhone’a nawet 1,5 raza.

Zobacz produkty

WYDŁUŻ DZIAŁANIE SWOJEJ BATERII

PRZYCZEP

I TRZYMAJ

ŁADUJ 2 URZĄDZENIA

JEDNOCZEŚNIE

Wydłuż żywotność baterii swojego iPhone’a 12. Zapewnij sobie komfort korzystania z iPhone’a przez cały dzień, bez rozładowanej baterii.

Dzięki magnesowi powerbank FS400 idealnie dopasuje się do Twojego iPhone’a. Teraz możesz cieszyć się wydajnym ładowaniem i doskonałym dopasowaniem do dłoni.

Powerbank FS400 poza możliwością bezprzewodowego ładowania posiada dodatkowy port USB-C. Dzięki takiemu rozwiązaniu możesz ładować dwa urządzenia jednocześnie.

NOWA

GENERACJA

ULTRA SZYBKIE

ŁADOWANIE

Power Banki zapewniają najszybszy możliwy sposób ładowania iPhone'a 12. Naładuj go do 59% w zaledwie 30 minut dzięki mocy wyjściowej 20 W

Wszystkie porty mają możliwość szybkiego ładowania urządzenia dzięki technologiom takim jak QuickCharge 3.0 i Power Delivery.

WYDAJNOŚĆ

URZĄDZENIA

Uniwersalne porty USB i USB-C naładują Twoje urządzenia (w tym samym czasie).

MULTI

ZASTOSOWANIE

SZYBKO!

JAK SZYBKO?

Power Banki z serii Fuel mogą naładować Twojego nowego iPhone'a 12 do 59% w zaledwie pół godziny. W porównaniu ze zwykłymi modelami na rynku, jest to nawet 3x szybsze!

Zobacz produkty

NAŁADUJ

POWER BANK

W JEDNEJ CHWILI

Dzięki portowi IN/Out USB-C nigdy nie wychodzisz z domu z pustym Power Bankiem.

Gdzie Kupić

MULTI ZASTOSOWANIE

=WIELOZADANIOWOŚĆ

Ładuj do 3 urządzeń jednocześnie. Modele z serii FUEL są kompatybilne np. ze smartfonem, tabletem / iPadem, kontrolerem PlayStation / Xbox, kamerą, GoPro, słuchawkami Earbuds/ AirPods, Nintendo Switch, mini dronem.

Zdolne do szybkiego ładowania urządzeń za pośrednictwem Quickcharge 3.0 i Power Delivery, dzięki czemu zawsze możesz robić rzeczy, które zapewniają #WięcejEnergii

Zobacz produkty

ROZMIAR

MA ZNACZENIE

Power Banki są kompaktowe i lekkie. Dzięki temu łatwo zmieszczą się do Twojej torby.


Niezależnie od tego, czy jesteś w domu, w podróży służbowej, czy dojeżdżasz do pracy, z serią FUEL4 nigdy nie będziesz bez zasilania.

Gdzie Kupić

KOMPAKTOWY


Mały rozmiar o dużej mocy.

SZYBCIEJ NIŻ KIEDYKOLWIEK

Mocne wyjście USB-C PD o mocy 20 W = ultraszybkie ładowanie smartfona.

W KAŻDYM MIEJSCU

Certyfikat AiportProof.

Energia w podróży.

2 lata gwarancji +Sprawdzono bezpieczeństwo Xtorm.

GWARANCJA I BEZPIECZEŃSTWO

Sieć sprzedaży

Produkty marki XTORM znajdziesz w autoryzowanej sieci sprzedaży

Wyłączny dystrybutor marki XTORM w Polsce