Informacje Prasowe

SIGMA A 24-105mm F4 DG OS HSM – nowość w ofercie marki SIGMA!

Z wielką przyjemnością prezentujemy najnowszego przedstawiciela linii ART – obiektyw SIGMA A 24-105mm F4 DG OS HSM, zaprojektowany do współpracy z pełnoklatkowymi lustrzankami cyfrowymi.

Pobierz PDF
czytaj więcej
VI Zlot Czytelników Optyczne.pl za nami!

Zapraszamy na krótką fotorelację z tegorocznego Zlotu Czytelników Optyczne.pl, który odbył się w miejscowości Tuczno. W imieniu Salonu Sigma ProCentrum dziękujemy organizatorom za ponowną możliwość uczestnictwa w tym wydarzeniu. Na tegorocznym spotkaniu, oprócz zaprezentowania produktów marki Sigma, pracownicy salonu Sigma ProCentrum przedstawili Nową Globalną Wizję marki.

Pobierz PDF
czytaj więcej
SIGMA 18-35mm F1.8 DC HSM - nowy obiektyw w ofercie marki Sigma!

Mamy przyjemność poinformować, iż SIGMA Corporation zapowiedziała wprowadzenie na rynek nowy obiektyw SIGMA 18-35mm F1.8 DC HSM. Jest to pierwszy na świecie obiektyw typu zoom o maksymalnej przysłonie F1.8 w całym zakresie ogniskowych, zaprojektowany specjalnie do współpracy z lustrzankami cyfrowymi o matrycy APS-C.

Pobierz PDF
czytaj więcej

Loga do pobrania

W mediach

5 * dla akumulatorów Hähnel Extreme Li-ion od brytyjskiego magazynu Amateur Photographer

Z przyjemnością informujemy, że akumulatory Hähnel Extreme Li-ion otrzymały od brytyjskiego magazynu fotograficznego Amateur Photographer - 5 gwiazdek - jest to najwyższe wyróżnienie przyznawane przez to czasopismo. Akumulatory zostały ocenione jako solidne, wydajne i bezbłędne wsparcie lustrzanek, gwarantujące jednocześnie niezawodność i trwałość.

Artykuł w oryginale
Ładowarka Hähnel Unipal Plus uznana za „NAJLEPSZĄ W GRUPIE” spośród 6 najbardziej uniwersalnych ładowarek

Mamy przyjemność poinformować, że spośród 6 najbardziej uniwersalnych ładowarek testowanych przez Brytyjski Magazyn Amateur Photographer ładowarka Hähnel Unipal Plus otrzymała nagrodę „NAJLEPSZEJ W GRUPIE”. Wśród testowanych ładowarek znalazły się: Hahnel Unipal Plus, Delkin Devices Dual Universal Battery Charger, Braun 1-for all-swith universal charger, Camcaddy camera battery charger, Ansmann Digicharger Vario Pro, CamLink Universal Charger.

Artykuł w oryginale

Kontakt dla mediów

 

info@kconsult.pl

tel: +48 58 668 31 80 w. 101

ZOBACZ RÓWNIEŻ

Nasze marki

Polityka Cookies

Używamy cookies, tylko do monitorowania wizyt na naszej stronie, nie przechowujemy żadnych danych osobowych