Informacje Prasowe

SIGMA A 24-105mm F4 DG OS HSM – nowość w ofercie marki SIGMA!

Z wielką przyjemnością prezentujemy najnowszego przedstawiciela linii ART – obiektyw SIGMA A 24-105mm F4 DG OS HSM, zaprojektowany do współpracy z pełnoklatkowymi lustrzankami cyfrowymi.

Pobierz PDF
czytaj więcej
VI Zlot Czytelników Optyczne.pl za nami!

Zapraszamy na krótką fotorelację z tegorocznego Zlotu Czytelników Optyczne.pl, który odbył się w miejscowości Tuczno. W imieniu Salonu Sigma ProCentrum dziękujemy organizatorom za ponowną możliwość uczestnictwa w tym wydarzeniu. Na tegorocznym spotkaniu, oprócz zaprezentowania produktów marki Sigma, pracownicy salonu Sigma ProCentrum przedstawili Nową Globalną Wizję marki.

Pobierz PDF
czytaj więcej
SIGMA 18-35mm F1.8 DC HSM - nowy obiektyw w ofercie marki Sigma!

Mamy przyjemność poinformować, iż SIGMA Corporation zapowiedziała wprowadzenie na rynek nowy obiektyw SIGMA 18-35mm F1.8 DC HSM. Jest to pierwszy na świecie obiektyw typu zoom o maksymalnej przysłonie F1.8 w całym zakresie ogniskowych, zaprojektowany specjalnie do współpracy z lustrzankami cyfrowymi o matrycy APS-C.

Pobierz PDF
czytaj więcej

Loga do pobrania

W mediach

Test Kabli Bridge Connect w magazynie Hi Fi i Muzyka!

"Od dobrych kilku lat wśród tzw. znawców kina domowego pokutuje opinia, że nie ma sensu wydawać kroci na kable HDMI. Bit to bit i albo jest, albo go nie ma. Innymi słowy: skoro coś zostało wysłane, to musi dojść w identycznej postaci' - zapraszamy do lektury testu zbiorczego kabli HDMI, w którym znalazła się recenzja kabli Bridge Connect.

Artykuł w oryginale
Test kabli Bridge Connect w październikowym numerze Hi Fi Choice!

"Słynąca ze znakomitego wykonania i dobrego stosunku jakości do ceny marka Bridge Connect nie daje o sobie zapomnieć" - zapraszamy do zapoznania się z testem kabli Bridge Elite i Bridge Premium przeprowadzonym przez redakcję Hi Fi Choice.

Artykuł w oryginale
Bridge Connect w październikowym numerze Hi Fi i Muzyka!

Zapraszamy do zapoznania się z informacją dot. rozwoju i odświeżenia wizerunku marki Bridge Connect, która ukazała się w październikowym numerze magazynu Hi Fi i Muzyka.

Artykuł w oryginale

Kontakt dla mediów

 

info@kconsult.pl

tel: +48 58 668 31 80 w. 101

ZOBACZ RÓWNIEŻ

Nasze marki

Polityka Cookies

Używamy cookies, tylko do monitorowania wizyt na naszej stronie, nie przechowujemy żadnych danych osobowych