Informacje Prasowe

SIGMA 18-200mm F3.5-6.3 DC MACRO OS HSM

Z przyjemnością informujemy, że SIGMA Corporation zaprezentowała nowy obiektyw należący do linii Contemporary - Sigma 18-200mm F3.5-6.3 DC MACRO OS HSM. Jest to udoskonalona wersja uniwersalnego obiektywu do lustrzanek cyfrowych. Głównym założeniem przy jego projektowaniu było zapewnienie wysokiej jakości obrazu w połączeniu ze zmniejszeniem gabarytów i wagi, zwiększając jednocześnie wygodę jego użytkowania w wielu fotograficznych sytuacjach.

Pobierz PDF
czytaj więcej
Poszerzenie oferty marki SLIK!

Na polski rynek trafiły kolejne trzy 3-sekcyjne statywy marki SLIK: PRO 400DX, PRO 330 AF oraz 504QF II. Modele te zaprojektowane zostały przy współpracy z profesjonalistami. Wszystkie 3 statywy posiadają wytrzymałe konstrukcje przystosowane do współpracy z aparatami średniego i dużego formatu oraz lustrzankami 35mm z ciężkimi teleobiektywami.

Pobierz PDF
czytaj więcej
Nowa ładowarka proCUBE w ofercie marki Hähnel!

Z przyjemnością informujemy, że już pod koniec października na polski rynek trafi nowość marki Hähnel. Profesjonalna, podwójna ładowarka proCUBE przeznaczona jest m.in. dla akumulatorów lustrzanek cyfrowych.

Pobierz PDF
czytaj więcej

Loga do pobrania

W mediach

Fotopolis.pl - Poznaj nową serię marki Case Logic

"Firma Case Logic wprowadziła do swojej oferty nową serię toreb i plecaków "Luminosity". W jej skład wchodzi 14 modeli różniących się kształtem i rozmiarem".

Artykuł w oryginale
Optyczne.pl - Luminosity - nowa seria toreb od Case Logic

"Firma Case Logic zaprezentowała nową serię produktów pod nazwą Luminosity, na którą składa się w sumie 14 toreb i plecaków. Ich cechą charakterystyczną są m.in. wzmacniane, dodatkowo wyściełane ścianki boczne i wewnętrzne".

Artykuł w oryginale
Swiatobrazu.pl - nowa seria Case Logic Luminosity!

"Nowa seria Case Logic Luminosity składa się w sumie z 14 toreb i plecaków, różniących się zarówno typami, jak i rozmiarami – ich cechami wspólnymi są nowatorskie rozwiązania, zapewniające wygodne i bezpieczne przenoszenie sprzętu fotograficznego".

Artykuł w oryginale

Kontakt dla mediów

 

info@kconsult.pl

tel: +48 58 668 31 80 w. 101

ZOBACZ RÓWNIEŻ

Nasze marki

Polityka Cookies

Używamy cookies, tylko do monitorowania wizyt na naszej stronie, nie przechowujemy żadnych danych osobowych