Informacje Prasowe

Firma K-Consult i Sigma ProCentrum wspiera wyprawę Solo Amazon Expedition!

Rozpoczął się pierwszy etap wyprawy Solo Amazon Expedition, którą wspiera firma K-Consult i Sigma ProCentrum, a głównym patronem medialnym jest stacja Tvn24. Solo Amazon Expedition to wyjątkowy projekt polegający na podjęciu próby przepłynięcia w otwartym kanale najdłuższej rzeki świata Amazonki oraz spłynięcia najdłuższym dopływem Amazonki rzeką Rio Napo!

Pobierz PDF
czytaj więcej
Second Glass – poznaj nowość marki Cellular Line!

Szukając ochrony dla wyświetlacza swojego smartfona zwracasz uwagę na grubość i funkcjonalność oferowanego produktu? Zależy Ci, aby był on jak najcieńszy i posiadał dodatkowe funkcje? A może poszukujesz czegoś innowacyjnego co zapewni 100% ochronę? Nowość marki Cellular Line z pewnością Cię zaskoczy i od dziś stanie się Twoim faworytem pośród akcesoriów do smartfona. Second Glass to cienka, wykonana z hartowanego szkła szyba, gwarantująca doskonałą ochronę ekranu smartfona.

Pobierz PDF
czytaj więcej
Poznaj nowości marki Case Logic z serii Griffith Park!

Preferujesz „przygody” w miejskiej dżungli albo plenerowe eskapady? Cenisz sobie wygodę, a bez swojego sprzętu nigdzie się nie ruszasz? Mamy coś dla Ciebie – przedstawiamy nowe model plecaków marki Case Logic - Griffith Park Plus BOGP115 oraz Griffith Park BOGB115.

Pobierz PDF
czytaj więcej

Loga do pobrania

W mediach

Foto Kurier poleca nową serię Case Logic Luminosity!

W lipcowym numerze magazynu Foto Kurier seria Luminosity została oznaczona znakiem "Foto Kurier Poleca"! Zapraszamy do lektury!

Artykuł w oryginale
Recenzja akcesoriów Case Logic Luminosity

Zapraszamy do lektury recenzji 3 produktów z serii Luminosity: dużej torby DSLR Large Messenger, plecaka Medium Split Pack i klasycznego DSLR Zoom Holster przygotowanej przez redakcję fotomaniak.pl.

Artykuł w oryginale
Test torby fotograficznej Case Logic Luminosity DSLR Large Messenger!

Zapraszamy do lektury recenzji poświęconej torbie Case Logic DSLR Large Messenger opublikowanej na blogu wujek-gadzet.pl.

Artykuł w oryginale

Kontakt dla mediów

 

info@kconsult.pl

tel: +48 58 668 31 80 w. 101

ZOBACZ RÓWNIEŻ

Nasze marki

Polityka Cookies

Używamy cookies, tylko do monitorowania wizyt na naszej stronie, nie przechowujemy żadnych danych osobowych