fbpx

Marka Xtorm jest częścią holenderskiej firmy Telco Accessories B.V.

Powstała w 2008 roku z zapotrzebowania na dodatkową energię szybko rozwijającego się segmentu urządzeń mobilnych. Xtorm projektuje, produkuje i wprowadza na rynek innowacyjne, uniwersalne rozwiązania ładowania mobilnego, również solarnego. Obecnie produkty tej marki dostępne są w ponad 70 krajach.

Xtorm tworzy produkty trwałe i innowacyjne. Zostały one docenione m. in. w konkursie Red Dot Design Award. Firma dba o środowisko naturalne produkując urządzenia z panelami słonecznymi oraz wykorzystując recyklingowe materiały PET.

Produkty Xtorm zarówno te z panelem słonecznym, jak i ładowane przez USB i USB-C PD, pozwalają naładować urządzenia przenośne (smartfony, tablety, laptopy, drony czy nawet hulajnogi elektryczne) w każdym miejscu i o każdej porze. Ponadto posiadają licencję firmy Apple dla produktów stworzonych specjalnie dla iPhone, iPod i iPad ( MFI). Ich nowoczesny design i trwałość szczególnie docenią pasjonaci sportów ekstremalnych i podróżnicy.

Wszystkie urządzenia marki posiadają zabezpieczenia przed przegrzaniem i przeładowaniem. Xtorm zadbał także o satysfakcję klientów dodając rok gwarancji na ogniwa Power Banków, co daje łącznie 3 lata opieki producenta nad produktem.

Marka Xtorm wspiera sporty ekstremalne. 

Ambasadorem Xtorm został Paweł Tarnowski – reprezentant Polski w windsurfingu w klasie RS:X. Kilkukrotnie zdobył mistrzostwo Świata i Europy Juniorów. Wielokrotnie sięgał po tytuł mistrza Polski. Produkty Xtorm są nierozłącznym elementem Jego częstych podróży związanych ze sportem oraz pasjami.

Xtorm jest Oficjalnym Partnerem Technologicznym projektu Sailing Poland, którego głównodowodzącym jest Maciej Marczewski- doświadczony żeglarz i uczestnik wielu pionierskich polskich projektów żeglarskich. Produkty towarzyszą załodze jachtu Volvo Ocean 65 od 2018 r. Wykorzystywana jest tu głównie technologia Sun Powerâ zastosowana w matach solarnych, która dostarcza energii ze słońca, bezpośrednio do urządzeń mobilnych i Power Banków. Rozwiązania te są niezbędne w trakcie ekstremalnych wyścigów takich jak np. Rolex Giraglia, Rolex Fastnet Race czy zbliżających się regat Rolex Sydney-Hobart w Australii.

GDZIE KUPIĆ

PRODUKTY

BIURO PRASOWE

BIZNES

Skip to content