Marka Xtorm jest częścią holenderskiej firmy Telco Accessories B.V.

Powstała w 2008 roku z zapotrzebowania na dodatkową energię szybko rozwijającego się segmentu urządzeń mobilnych. Xtorm projektuje, produkuje i wprowadza na rynek innowacyjne, uniwersalne rozwiązania ładowania mobilnego, również solarnego. Obecnie produkty tej marki dostępne są w ponad 50 krajach.

Produkty Xtorm zarówno te z panelem słonecznym, jak i ładowane przez USB, pozwalają naładować urządzenia przenośne (smartfony, tablety, GPS, odtwarzacze MP3) w każdym miejscu i o każdej porze. Ponadto, posiadają licencję firmy Apple dla produktów stworzonych specjalnie dla iPhone, iPod i iPad. Ich nowoczesny design i  trwałość szczególnie docenią pasjonaci sportów ekstremalnych i podróżnicy.

Wszystkie urządzenia marki posiadają zabezpieczenia przed przegrzaniem i przeładowaniem. Xtorm zadbał także o satysfakcję klientów dodając rok gwarancji gratis, co daje łącznie 3 lata opieki producenta nad produktem.

Xtorm zapewnia także rozwiązania z linii Business, która oferuje ogólnodostępne punkty umożliwiające ładowanie smartfonów, tabletów i innych urządzeń mobilnych w miejscach publicznych.

Produkty z linii Xtorm Business generują okazję do zaoferowania odwiedzającym dodatkowych usług. Profesjonalne rozwiązania Xtorm doskonale sprawdzą się w biurach, barach, restauracjach, hotelach, poczekalniach, przestrzeniach publicznych, salach konferencyjnych oraz na targach i wydarzeniach.

Marka Xtorm wspiera sporty ekstremalne. Ambasadorem Xtorm został Paweł Tarnowski – reprezentant Polski w windsurfingu w klasie RS:X. Kilkukrotnie zdobył mistrzostwo Świata i Europy Juniorów. Wielokrotnie sięgał po tytuł mistrza Polski. Jego pasją są podróże i poznawanie świata.

Xtorm tworzy produkty trwałe i innowacyjne. Zostały one docenione m. in. w konkursie Red Dot Design Award. Firma dba o środowisko naturalne produkując urządzenia z panelami słonecznymi oraz wykorzystując recyklingowe materiały PET.

OFICJALNY SKLEP XTORM

PRODUKTY

BIURO PRASOWE