Marka Xtorm jest częścią holenderskiej firmy Telco Accessories B.V. Powstała w 2008 roku z zapotrzebowania na dodatkową energię szybko rozwijającego się segmentu urządzeń mobilnych. Xtorm projektuje, produkuje i wprowadza na rynek innowacyjne, uniwersalne rozwiązania ładowania mobilnego, również solarnego. Obecnie produkty tej marki dostępne są w ponad 50 krajach.

Produkty Xtorm zarówno te z panelem słonecznym, jak i ładowane przez USB, pozwalają naładować urządzenia przenośne (smartphony, tablety, GPS, odtwarzacze MP3) w każdym miejscu i o każdej porze. Ponadto, posiadają licencję firmy Apple dla produktów stworzonych specjalnie dla iPhone, iPod i iPad. Ich nowoczesny design i  trwałość szczególnie docenią pasjonaci sportów ekstremalnych i podróżnicy.
Linia Xtorm Business oferująca produkty umożliwiające ładowanie smartfonów, tabletów i innych urządzeń mobilnych w miejscach publicznych, jest doskonałym uzupełnieniem oferty.

Xtorm tworzy produkty trwałe i innowacyjne. Zostały one docenione m. in. w konkursie Red Dot Design Award. Firma dba o środowisko naturalne produkując urządzenia z panelami słonecznymi oraz wykorzystując recyklingowe materiały PET.

Weź udział w konkursie organizowanym przez markę Xtorm i wygraj ekscytujący weekend przetrwania!
1) W dniach 01.05 – 30.06.2018 r. kup powerbank lub matę solarną marki Xtorm, które biorą udział w konkursie.
2) Zrób kreatywne zdjęcie produktu podczas jego użytkowania.
3) Opublikuj na swoim profilu Facebook i/lub Instagram
– dodaj #xtorm#weekendprzetrwania i oznacz @xtorm
4) Do 30.06.2018 r. prześlij link do opublikowanego zdjęcia oraz skan potwierdzenia zakupu na wspolpraca@kconsult.pl
5) Spośród wszystkich zgłoszeń Jury wybierze 3 najciekawsze zdjęcia, za które Uczestniczy otrzymają voucher o wartości 450 zł na „Weekend przetrwania z marką Xtorm”. Atrakcje podczas weekendu zapewnia marka Survival Tech. Voucher jest do wykorzystania w dowolnym terminie w ciągu roku od ogłoszenia zwycięzców.

Gotowi na fascynującą przygodę? 
Szczegóły konkursu oraz informację gdzie można kupić produkty marki Xtorm dostępne są na stronie xtorm.kconsult.pl.
Regulamin konkursu w załączniku.
Ogłoszenie Zwycięzców: 15.07.2018 r.

Oto Twoje przyszłe szkolenie survivalowe!

Podczas weekendu przetrwania wcielisz się w zagubionego turystę. Będziesz musiał najpierw zapoznać się z technikami survivalowymi, a następnie samemu wykonać zadanie, które potwierdzi Twoje przygotowanie i wiedzę z zakresu działań survivalowych. Więcej szczegółów dot. szkolenia z realnych technik przetrwania.

PRODUKTY