fbpx

TRIBE – wysoka jakość, nowoczesna technologia i oryginalność!

TRIBE zainspirowane ideą prostych technologicznie akcesoriów przekształciło je w przedmioty kolekcjonerskie. Jego wizja łączy technologię i oryginalność produktów, które nie tylko są unikalne, modne i niepowtarzalne, ale także przydatne i praktyczne na co dzień. Ich ikoniczny styl  i unikalna tożsamość ma przypominać charakterystyczne cechy znanych i legendarnych  postaci.

Ogromna wiedza i doświadczenie TRIBE pozwala na rozwijanie i ulepszanie specjalistycznych  projektów. Elastyczność i kreatywne myślenie w odpowiedzi na potrzeby klientów spowodowało, że stała się szybko światową marką z licencjonowanymi technologiami. Centrala TRIBE znajduje się we Włoszech, 2 jej filie w Stanach Zjednoczonych, Hong Kongu, a fabryki w Chinach.

TRIBE nadzoruje cały proces powstania każdego z akcesoriów, aby trafiać w indywidualne potrzeby każdego z użytkowników. Analizowane są potrzeby rynku,  panujące trendy, nowe rozwiązania i pomysły. Zanim sprzęt trafi w ręce odbiorców poddawany jest wielu testom i weryfikacji, które obszary można jeszcze ulepszyć i zoptymalizować. Dzięki temu produkty są wysokiej jakości, posiadają wysokie standardy bezpieczeństwa. Produkty TRIBE na rynku detalicznym pojawiły się w 2011 roku i były rozprowadzane przez firmę Maikii, a od 2017 roku oferuje nowe kategorie produktów, takie jak: ładowarki samochodowe, pamięć flash USB, Power Banks oraz słuchawki. TRIBE nieustannie idzie naprzód z coraz to nowymi, ekscytującymi i niepowtarzalnymi produktami elektroniki użytkowej i cały czas zaskakuje.

PRODUKTY

Tribe

BIURO PRASOWE

Skip to content