fbpx

RIVACASE® to marka założona w 1996 roku z misją projektowania i tworzenia wysokiej jakości, stylowych i innowacyjnych produktów lifestyle’owych, które przenoszą i chronią sprzęt mobilny z którego korzystamy na co dzień.

Torby, plecaki i futerały z dużego portfolio marki, zapewniają niezbędną ochronę urządzeń elektronicznych i dają swobodę przenoszenia ich w dowolne miejsce.

RIVACASE®   Konsekwentnie wdraża unikalne pomysły w tworzeniu produktów, aby zaspokoić potrzeby klientów z różnych środowisk. Marka łączy wygodę i wszechstronność w funkcjonalnej formie dzięki stylowym, praktycznym rozwiązaniom.

Główne biuro handlowe i centrum logistyczne RIVACASE® znajduje się w Niemczech. Magazyny w Chinach, Rosji, Zjednoczonych Emiratach Arabskich i USA zapewniają stabilną dostawę produktów do rosnącej bazy klientów międzynarodowych. Obecnie produkty RIVACASE® są dostępne w sklepach komputerowych i detalicznych sieciach sprzedaży detalicznej w ponad 70 krajach w Europie, Azji i Ameryce

Logo Marki RIVACASE® ma bardzo ciekawą historie i nie jest przypadkowe.

Kupując produkty RIVACASE® wnosisz wkład do Fundacji Galapagos Conservation Trust (zarejestrowanej w Wielkiej Brytanii organizacji charytatywnej nr 1043470 )i wspierasz jej wybitne i ważne zadanie ochrony wyjątkowych ekosystemów archipelagu Galapagos. RIVACASE® z dumą przekazuje środki kwartalnie. Dzięki tej pomocy GCT jest w stanie kontynuować pionierskie projekty ochrony na Wyspach w celu ratowania gatunków endemicznych przed zagrożeniami, w tym antropogenicznymi.Wsparcie finansowe przyczynia się do ochrony żółwi olbrzymich z Galapagos przed wpływami człowieka, urbanizacją i zmianami użytkowania gruntów.

Twój zakup MA ZNACZENIE!

PRODUKTY

BIURO PRASOWE

BIZNES

Skip to content