fbpx

Profoto to coś więcej niż marka. Profoto to rozwiązania systemów oświetlenia kierowane do najbardziej wymagających fotografów, którzy poszukują bezkompromisowej jakości.

Założyciele firmy Conny Dufgran i Eckhard Heine, 50 lat temu zdecydowali się stworzyć najlepsze lampy błyskowe dla najlepszych fotografów – i udało im się. Ich celem jest zarówno utrzymanie wysokiego standardu oraz ciągłe jego podnoszenie.

Według Profoto światło jest sercem wszystkich obrazów, niezależnie od aparatu, od sytuacji, możliwość tworzenia niesamowitych obrazów jest bezpośrednio powiązana z oświetleniem obiektu. Ta podstawowa zasada jest kluczem do tego, aby świat wypełniony był obrazami, to cel każdego produktu.

Słowo “fotografia” dosłownie oznacza malowanie światłem. Produkty Profoto pozwalają fotografom dokładnie to zrobić, malować światłem i tworzyć obrazy, a nie tylko pokazywać to co już istnieje. Nazywamy to “lekkim kształtowaniem”.

Jest wiele powodów dla których fotografowie z całego świata korzystają z produktów Profoto. Przede wszystkim ich produkty nie są skomplikowane, są łatwe do skonfigurowania i proste w obsłudze. Nigdy nie zawodzą i są trwałe, dzięku temu są świetną inwestycją.

W ofercie Profoto znajdziemy małe mobilne lampy akumulatorowe, klasyczne kompaktowe lampy studyjne oraz zestawy oparte na generatorach o wysokiej wydajności. Dopełnieniem tego jest szeroka gama modyfikatorów światła. Dostępność kilkuset różnych softboxów, parasolek, filtrów barwnych oraz pilotów i kontrolerów błysku, zapewnia możliwość kreatywnej realizacji niejednego fotograficznego wyzwania.

Firma K-Consult jest wyłącznym Autoryzowanym Dystrybutorem marki Profoto.

Produkty marki Profoto dostępne są u Autoryzowanych Dealerów Profoto w Polsce:

Serwis produktów marki Profoto realizowany jest przez Autoryzowany Serwisie Profoto w Polsce:

Firma K-Consult Sp.z o.o. jest wyłącznym dystrybutorem marki Profoto także w Bułgarii, Chorwacji, Rumunii, Serbii, na Ukrainie oraz Węgrzech.

K-Consult company is an exclusive distributor of Profoto products in Bulgaria, Croatia, Romania, Serbia, Ukraine and Hungary.

profoto.com/int
facebook.com/profoto

PRODUKTY

BIURO PRASOWE

Skip to content