MARUMI Optical to firma, która od ponad 60 lat skupia się na ulepszaniu i wytwarzaniu filtrów do aparatów fotograficznych. Filtry MARUMI to odpowiedź na potrzeby najbardziej wymagających miłośników fotografii i zaawansowanych technologii. Celem MARUMI jest tworzenie najwyższej klasy produktów, których użytkowanie przyniesie dużo radości i satysfakcji.

„W naszej firmie dbamy o naturę i środowisko pracy, tworząc biznes odpowiedzialny społecznie“ – Marumi.

Marumi Optical to japońskie przedsiębiorstwo, które zostało założone w 1952 roku i jest producentem filtrów fotograficznych od ponad 60 lat. W roku 2003 powstała seria DHG (Digital High Grade) dla lustrzanek jednoobiektywowych. W 2013 roku pojawiła się najbardziej zaawansowana linia EXUS pozwalająca na uzyskanie wysokiej rozdzielczości i doskonałych kolorów. Za sukces firmy Marumi są odpowiedzialni najlepsi inżynierowie, którzy przekazują swoje doświadczenie kolejnym pokoleniom.

Fabryka Nagano leży w Alpach Japońskich. Korzystne, czyste środowisko naturalne pozytywnie wpływa na rozwój branży technologicznej. W bliskim otoczeniu fabryki Marumi znajdują się firmy, które dostarczają precyzyjny sprzęt wykorzystywany przy produkcji filtrów. Wszelkie działania są oparte na autorskim, zintegrowanym systemie badań, rozwoju, produkcji i kontroli jakości. Dzięki pracy najlepszych inżynierów, Marumi wytwarza najwyższej klasy produkty przy jednoczesnym dbaniu o środowisko – przestrzegana jest norma ISO 14001.

Japoński koncern Marumi Optical to czołowy producent filtrów i akcesoriów na rynku fotograficznym. Ponad 60 lat doświadczenia i rozwoju w tej dziedzinie pozwoliły Marumi na stworzenie wysokiej klasy filtrów dla najbardziej wymagających użytkowników. Firma posiada swoją siedzibę w Tokio i fabrykę w Nagano, co ma znaczny wpływ na jakość dostarczanych produktów i pozycjonuje je w samej czołówce producentów filtrów.

PRODUKTY

BIURO PRASOWE