fbpx

Jupio to producent akcesoriów zasilających do aparatów cyfrowych, kamer, telefonów komórkowych, laptopów i elektronarzędzi. Firma została założona w 2006 r. w Groningen, w Holandii i cały czas rozrasta się, a jej produkty są sprzedawane w 34 krajach. Jupio produkuje niedrogie, solidne produkty o doskonałej jakości i wydajności. Wszystkie produkty Jupio są produkowane w fabrykach certyfikowanych przez ISO, spełniają wszystkie wymogi prawne i posiadają wymagane (europejskie) znaki jakości. Z kolei akumulatory i ładowarki, które można znaleźć w ofercie jako jedyne na rynku posiadają 3-letnią gwarancję.

Misją Jupio jest produkcja szerokiej gamy wysokiej jakości innowacyjnych produktów elektrycznych, które są wspierane przez innowacyjny model rozsądnych usług. Zarówno sprzedawca, jak i użytkownik końcowy są zawsze najważniejsi.

Firma Jupio zamierza oferować sprzedawcom najnowsze produkty, optymalną dostępność, szybkie dostawy i  wsparcie sprzedaży. Z kolei użytkownik końcowy musi móc polegać na wysokiej jakości produktów Jupio w przystępnej cenie, z rozbudowaną gwarancją.

Jupio przywiązuje dużą wagę do dobrych warunków pracy i jednoznacznie dezaprobuje pracę dzieci. Działa w zgodzie ze wszystkimi wymogami prawnymi dotyczącymi odprowadzania produktów zawierających zanieczyszczenia.

PRODUKTY

Jupio

BIURO PRASOWE

Skip to content