CRUMPLER to firma założona w 1995 r. w Australii. Dostępne wtedy na rynku torby nie spełniały wysokich wymagań grupy rowerzystów, która postanowiła zaprojektować własne. Od ich pierwszej torby starali się stworzyć idealną torbę dla każdego. Nieustannie pracowali nad optymalizacją swoich produktów w celu znalezienia jak najlepszego rozwiązania. Crumpler wniósł kolorystykę i modę do szarego, przeciętnego świata.

Zazwyczaj potrzeba roku od koncepcji do produkcji, a to całkowite przeciwieństwo do szybkiego świata mody. Ale trendy przychodzą i odchodzą – CRUMPLER zostaje,  nie znosi kompromisów, ich fani również. Design produktów jest ponadczasowy. Wygląd jest ważny, ale to nie wszystko. Zespół Crumpler poświęca dużo czasu, pracując nad duszą toreb. Według założycieli marki, torba jest przedłużeniem ciała i pomaga osiągać codzienne cele.

Europejski zespół Crumpler mieszka w Berlinie, jednym z najbardziej tętniących życiem i twórczych miast pełnych możliwości. Berlin jest jednocześnie źródłem inspiracji i miejscem testowania toreb. Torby zabierane są na spacery po mieście, zmagają się z brudem ulic i miast, pogrążają się w zgiełku nocy. Każdy produkt jest szyty ręcznie ze specjalnie opracowanych tkanin: 1000D Chicken Tex Supreme i 1680D Rooster Tex o wysokiej wytrzymałości na uszkodzenia mechaniczne, niebrudzących się oraz wodoodpornych. Projektują je ludzie z różnych zakątków świata – Nowej Zelandii, Niemiec, Australii, Wielkiej Brytanii i Stanów Zjednoczonych, nie sposób wymienić wszystkich miejsc.

Crumpler oferuje dużą funkcjonalność, wysoką jakość oraz wyszukane wzornictwo, które odpowiadają nowoczesnemu stylowi życia we współczesnym mieście. Wybrane kolekcje posiadają nawet 30-letnią gwarancję.

W ofercie można znaleźć produkty z kategorii: Foto, Travel, Biznes.

Rowerzysta na parkingu z torbą czerwoną Crumpler

PRODUKTY