Case Logic to marka projektująca rzeczy dla ludzi żyjących pełnią życia. Tworzy rozwiązania wysokiej jakości, które zapewniają bezpieczeństwo urządzeń elektronicznych oraz sprzętu foto od momentu wyjazdu rano, aż do powrotu do domu w nocy. Rozumieją potrzebę pozostawania w kontakcie i doceniają równowagę ciężkiej pracy i spędzania wolnego czasu.

„Życie biegnie szybko, ale odnalezienie równowagi nie koniecznie oznacza, że ​​musisz zwolnić. Dla nas Życie, oznacza pozostawanie w kontakcie z rzeczami ważnymi, odkrywanie tego, co jest ważne i posiadanie niezbędnych rzeczy, aby mieć wszystko co kochasz, blisko pod ręką.

Od teczek do plecaków, od etui na tablety, laptopy do toreb z aparatami, projektujemy rzeczy, które ułatwiają życie i są dostępne. Tworzymy intuicyjne produkty, które pomogą Ci realizować Twoje pasje. To my sprawiamy, że życie jest proste, gdziekolwiek Cię zabierze” – Case Logic.

W 1984 r. stukot kaset audio w czasie wycieczki na narty w Colorado sprawił, że Jamie Temple, założyciel firm,  stworzył dwa pudełka do przechowywania płyt. Etui, które później mogło pomieścić 15 kaset audio, szybko stało się rewolucją w dziedzinie przechowywania muzyki. Wkrótce pojawiły się kolejne przedmioty, wprowadzono opcje kolorów, a Case Logic stał się pełnoprawnym przedsiębiorstwem.

Ten duch innowacji nadal jest podstawą działalności Case Logic. Muzyka mogła się zmienić, technologia ewoluowała, a słowo “komórka” nabrało zupełnie nowego znaczenia, ale Case Logic nadal uważa, że przenoszenie elektroniki i rozrywki powinno być wszędzie tak samo proste. Cel to szukanie inteligentnych rozwiązań, które pomogą podążać za pasją i uprościć życie.

Obecnie marka Case Logic jest częścią szwedzkiej grupy Thule.

W ciągu ostatnich dwóch lat firma przeprowadziła kompleksowy przegląd portfolio produktów, w wyniku którego bardziej skupiono się na nowych projektach. Jednym z przykładów jest Case Logic LoDo, seria plecaków i toreb laptopowych, które zostały wprowadzone z myślą o studentach, a także ludziach biznesu. Produkty zostały bardzo dobrze przyjęte na rynku.

www.caselogic.com

Praca przy komputerze z pokrowcem na laptopa Case Logic zielone

PRODUKTY

BIURO PRASOWE