Kim jesteśmy

Ponad 20 lat na rynku

Nasza firma posiada ponad 20-letnie doświadczenie. Od momentu powstania w ciągu zaledwie kilku lat stała się wyłącznym importerem i dystrybutorem największych, światowych marek z branży fotografii, multimediów, audio-video i mobile na terenie Polski. Posiadamy szeroki asortyment akcesoriów do fotografii i urządzeń mobilnych. Cechuje nas również indywidualne podejście do każdego Klienta. Oferujemy rozwiązania dopasowane do każdego biznesu.

Wysoka jakość współpracy

Jako prekursorzy badań eyetrackingowych prowadzonych na rynku CE, zredefiniowaliśmy obszar zarządzania kategorią, rozszerzając zakres proponowanych działań, wpływających na dynamikę rozwoju biznesu. Wspieramy naszych Klientów w tworzeniu atrakcyjnej oferty, korzystnym finansowo doborze akcesoriów, projektowaniu innowacyjnej ekspozycji towaru (online, offline) i najbardziej efektywnym zagospodarowaniu powierzchni sklepu czy półki.

Wieloletnie relacje biznesowe

Zależy nam na satysfakcji przedsiębiorstw współpracujących z nami, a długoletnie relacje biznesowe są dla nas motywacją do rozwoju. Ugruntowaną pozycję na rynku dystrybutorów i importerów zawdzięczamy elastycznemu modelowi współpracy, markom dostępnym w naszej ofercie oraz rozwiązaniom dopasowanym do potrzeb kanałów sprzedaży detalicznej, hurtowej, B2B oraz online.

Co nas wyróżnia?

Skupienie

To dla nas najważniejsza wartość. Orientacja na cele i dążenie do ich realizacji pomaga rozwijać się nam i podążać w wyznaczonym kierunku. Każdego dnia skupiamy się na osiąganiu jak najlepszych wyników, szukając usprawnień procesów firmowych i systemowych.

Ambicja

Nasz zespół charakteryzuje ambicja i pasja. Proaktywna postawa w rozwiązywaniu problemów to podejście, którego wymagamy wzajemnie od siebie. Szanujemy asertywną postawę, gdyż wiemy z doświadczenia, że pozwala ona wypracować często efektywniejsze rozwiązania niż pierwotnie zakładane.

Jakość

Produkty dostępne w naszej ofercie spełniają wysokie standardy i wyróżniają się trwałością na tle konkurencji. Dużą wagę przykładamy do zaawansowania, specyfikacji oraz jakości oferowanych usług. Kładziemy nacisk na efektywną komunikację z pracownikami i między nimi, gdyż rdzeniem przedsiębiorstwa są ludzie, którzy swoim profesjonalizmem kreują kluczowe kompetencje organizacji.

Zaangażowanie

Każdego dnia dajemy z siebie jak najwięcej. W realizowane projekt wkładamy całe serce, ponieważ wiemy, że ich terminowa realizacja prowadzi do sukcesów na wielu płaszczyznach. Sumiennie wykonujemy powierzone zadania udowadniając, że wiemy po co „tu” jesteśmy. Zaufanie, którym obdarzają nas Producenci, Partnerzy Biznesowi oraz Klienci docelowi, jest dodatkowym bodźcem do intensywnej pracy i szukania nowych kierunków.

Innowacja

Wierzymy, że każdy pomysł jest godny uwagi. Nowe rozwiązania i koncepcje analizujemy, testujemy, a w kolejnym etapie z sukcesem wdrażamy do biznesu. Cały czas poszukujemy nowych, zaskakujących rozwiązań, produktów, marek oraz obszarów do rozwoju. Na ich podstawie zwinnie opracowujemy strategie sprzedażowe i marketingowe, które w kolejnym etapie weryfikujemy i z sukcesem wdrażamy.

Praca zespołowa

Wierzymy, że otwarta i szczera komunikacja pozwala poznać i zrozumieć potrzeby naszego zespołu oraz wpływa na jakość współpracy. Prawidłowo ukierunkowani pracownicy efektywniej realizacją swoje cele, motywując tym samym innych do działania. Jesteśmy świadomi, że dzielenie się informacją, wspieranie inicjatyw i szybka reakcja na dynamicznie zmieniającą się sytuacje na rynku to w dzisiejszych czasach podstawa sukcesu.

Skontaktuj się z nami