fbpx

Zima z Marumi. Promocja na filtry polaryzacyjne.

Kategorie

Pobierz

Udostępnij

Marumi, japoński producent filtrów fotograficznych oraz K-Consult, oficjalny dystrybutor tej marki w Polsce przygotowali specjalną zimową promocję. Przy zakupie filtra CPL serii Super DHG w prezencie filtr ochronny FIT & SLIM UV (CL)! Promocja rozpoczyna się 27 stycznia i potrwa do 31 marca 2020 r.*

Zima (fot. Michał Ostrowski)

Fot. Michał Ostrowski

Doskonała ochrona obiektywu

Bezsprzecznie filtr fotograficzny stanowi niezbędny element wyposażenia plecaka fotograficznego. Zwłaszcza zimą, gdy fotograf pragnie wykorzystać uroki bajkowych plenerów, a sprzęt narażony jest na działanie niesprzyjających warunków atmosferycznych.

Filtr polaryzacyjny najczęściej wybierany jest przez fotografów produktowych oraz krajobrazowych w celu niwelowania odbić powstających na powierzchniach odbijających światło, a także do uzyskania wyraźnych, nasyconych kolorów i malowniczych kontrastów. Podczas fotografowania w zimowych plenerach filtr polaryzacyjny oraz ochronny sprawdzają się więc rewelacyjnie.

Zima (fot. Michał Ostrowski)

Fot. Michał Ostrowski

Technologia zastosowana w filtrze Super DHG opiera się na połączeniu dziesięciu antyrefleksyjnych powłok zwiększających współczynnik transmisji oraz minimalizujących niepożądane odblaski z dwiema dodatkowymi powłokami hydrofobowymi. Filtr Super DHG posiada wyczerniony brzeg, który zabezpiecza przed powstaniem niepożądanych odbić i blików. Oprawiony jest w cienki, dwustronnie gwintowany pierścień typu SLIM (wide), dzięki któremu zdjęcia wykonane obiektywami ultra-szerokokątnymi nie są narażone na uboczny efekt winietowania. Ponadto poprawia kontrast i zwiększa nasycenie kolorów.

Podczas pracy w plenerze sprzęt narażony jest na uszkodzenia, a koszty wymiany zniszczonej soczewki wynoszą nawet 2000-3000 zł. Należy wziąć także pod uwagę czas, który fotograf traci, gdy jest pozbawiony narzędzia do pracy. Z myślą o fotografach MARUMI oraz K-Consult przy zakupie filtrów polaryzacyjnych dodają w prezencie filtr ochronny FIT&SLIM MC. Seria chroni przednią soczewkę obiektywu nie tylko przed zabrudzeniami powstającymi na skutek kontaktu z wodą czy tłustymi opuszkami palców, ale przede wszystkim doskonale zabezpiecza sprzęt fotograficzny przed uszkodzeniami.

Zima (fot. Michał Ostrowski)

Fot. Michał Ostrowski

– Obiektywy zabezpieczam filtrami ochronnymi Marumi FIT&SLIM MC, a to pozwala na fotografowanie w każdych, nawet najbardziej niekorzystnych, warunkach atmosferycznych. Wyznaję zasadę, że lepiej sprzęt wcześniej zabezpieczyć niż później tracić czas na jego naprawę w serwisie. – tłumaczy Michał Ostrowski, fotograf krajobrazowy, ambasador marki Marumi Polska.

Pełna specyfikacja produktów Marumi dostępna jest na stronie http://www.marumi.pl

Zimowa promocja Marumi

Tylko teraz przy zakupie filtra CPL z serii Super DHG filtr ochronny FIT & SLIM UV (CL) tej samej (lub mniejszej) średnicy jest dodawany gratis. Promocyjna oferta dotyczy filtrów o średnicy 37, 43, 46, 49, 52, 55, 58, 62, 67, 72, 77, 82mm z serii Super DHG oraz FIT + SLIM UV CL.

Promocja obowiązuje od 27 stycznia do 31 marca 2020 roku.*

Szczegóły sprawdź u Autoryzowanych Dealerów marki Marumi w Polsce. Sprawdź listę autoryzowanych dealerów: http://kconsult.pl/gdzie-kupic/

www.cyfrowe.pl/

www.sigma-sklep.pl/

www.fotoplus.pl/

www.foto-master.pl/

www.fotoceny.pl/

www.fotorimex.pl/

www.foto-net.pl/sklep/

www.beafoto.pl/

www.kdm-foto.com/

www.interfoto.eu/

www.fotopanorama.pl/

www.fotopoker.pl/

www.accord-foto.pl/

www.fotoaparaciki.pl/

www.digital24.pl/

www.winmar.pl/

www.sklep.filmgraf.com.pl/

www.camfoto.pl/

www.notopstryk.pl/

www.fotoklik.pl/

www.sklepmcfoto.pl/

www.fotoamigo.pl/

www.dcfoto.pl/

 

*lub do wyczerpania zapasów

___________________

o MARUMI

MARUMI to japońskie przedsiębiorstwo założone w 1952 roku. Koncern jest czołowym producentem filtrów i akcesoriów fotograficznych. Od ponad 60 lat skupia się na ulepszaniu technologii pozwalających na wykonywanie doskonałych zdjęć. Filtry MARUMI to odpowiedź na potrzeby najbardziej wymagających miłośników fotografii i zaawansowanych technologii. Celem MARUMI jest tworzenie najwyższej klasy produktów, których użytkowanie przynosi mnóstwo satysfakcji.

Skip to content