fbpx

Spakuj plecak i ruszaj w plener! Letnia promocja F-Stop.

Kategorie

Pobierz

Udostępnij

Spakuj plecak i ruszaj w plener! Letnia promocja F-Stop.

Profesjonalne zabezpieczenie ekwipunku fotografa. Odkryj lato z marką FStop i skorzystaj z promocji 20% na wybrane produkty. Oferta specjalna obowiązuje do 07.07.2020.

K-Consult, autoryzowany dystrybutor światowych marek wraz z marką F-Stop przygotowali specjalną promocję w sam raz na lato. Tylko teraz, najpopularniejsze linie produktowe, można kupić z rabatem 20%. Promocją objęte są również wybrane akcesoria marki takie jak kompatybilne wkłady ICU, wodoodporne pokrowce na plecak i statyw oraz etui na laptopa oraz iPada. Promocja trwa do 30 czerwca lub do wyczerpania zapasów.

Plecak dla fotografa podróżnika

Podstawowym elementem wyposażenia każdego fotografa jest wygodny, funkcjonalny i wytrzymały plecak, który zapewnia najwyższą ochronę drogiego sprzętu podczas transportowania, bez względu, czy jest to krótki spacer z samochodu do studia fotograficznego, czy wielodniowy trip po górach. Marka F-Stop z myślą o fotografach aktywnie podróżujących ze swoim sprzętem przygotowała propozycję opierającą się na ultratrwałym, zadziwiająco lekkim i wodoodpornym systemie nośnym plecaków fotograficznych.

Plecaki fotograficzne F-Stop wyróżniają się ogromną pojemnością oraz wyjątkową odpornością na warunki atmosferyczne, dzięki zastosowanej kombinacji materiałów, tj.  m.in. nylon o oksfordzkim splocie i termoplastyczna folia poliuretanowa. Niespotykany dotąd komfort użytkowania i wentylację zapewnia panel wykonany z pianki EVA. Dodatkową ochronę przy upadku oraz możliwość użytkowania akcesoriów nawet w ekstremalnych warunkach, zapewnia technologia wzmocnionego materiału Hypalon® zastosowana w produktach.

Każdy plecak fotograficzny F-stop jest kompatybilny z różnymi wkładami F-Stop, dzięki temu każdy użytkownik posiada indywidualny styl i może wykorzystywać produkty, tak jak tego potrzebuje. Wkłady ICU zostały zaprojektowane z myślą o maksymalizacji wykorzystania dostępnej przestrzeni, więc w sprytny sposób pozwalają odnaleźć równowagę pomiędzy przestrzenią przeznaczoną na sprzęt foto i wideo oraz na rzeczy osobiste.

 

Gdzie kupić?

Pełna specyfikacja produktów F-Stop jest dostępna na stronie internetowej K-Consult. Promocji szukaj u Autoryzowanych dealerów marki:

https://notopstryk.pl/

https://www.sigma-sklep.pl/

https://www.cyfrowe.pl/

https://www.fotoplus.pl/

 

Skip to content