fbpx

Przywitaj jesień z filtrami Marumi

Kategorie

Pobierz

Udostępnij

Marumi, japoński producent filtrów fotograficznych, oraz K-Consult, oficjalny dystrybutor tej marki w Polsce, przygotowali specjalną jesienną promocję. Przy zakupie poszczególnych modeli filtrów z serii Super DHG  w prezencie otrzymacie zestaw czyszczący 2 w 1 Marumi gratis. Promocja rozpoczyna się 16 września i potrwa do 31 października 2020 r.

Filtry fotograficzne z serii Super DHG

Wysokiej jakości seria MARUMI Super DHG, którą cechuje zastosowanie powłok oleo i hydrofobowych. To one sprawiają, że powierzchnia filtra jest zaimpregnowana na tłuste odciski palców, a woda nagromadzona na jego powierzchni nie tworzy plam, lecz łatwe do usunięcia krople. Dzięki temu filtry linii Super DHG zachowują swą wysoką jakość, gwarantując jednocześnie trwałą ochronę a przy tym są niezwykle łatwe w utrzymaniu w nienagannej czystości. Dwunastopowłokowa konstrukcja filtrów ochronnych znakomicie niweluje refleksy świetlne gwarantując doskonałą transmisję światła i doskonały balans kolorów. Filtry linii Super DHG wykorzystują matową, ultra-cienką ramkę przeznaczoną do obiektywów ultra-szerokokątnych z radełkowaniem optymalizującym operowanie nimi.

 

 

Doskonała ochrona obiektywu

Filtr fotograficzny to bez wątpienia niezbędne wyposażenie każdego plecaka fotograficznego. Jesień zbliża się do nas wielkimi krokami a wraz z nią piękne, otulone mgłą krajobrazy. To idealna okazja na wykorzystanie potencjału filtrów z serii Super DHG, a w szczególności ich powłok oleo i hydrofobowych pozwalających na niezwykle łatwe zachowanie filtrów w nienagannej czystości. Filtry Super DHG posiadają wyczerniony brzeg, który zabezpiecza przed powstaniem niepożądanych odbić i blików. Oprawiony jest w cienki, dwustronnie gwintowany pierścień typu SLIM (wide), dzięki któremu zdjęcia wykonane obiektywami ultra-szerokokątnymi nie są narażone na uboczny efekt winietowania. Dodatkowo filtry z tej serii poprawiają kontrast i nasycenie kolorów fotografowanej sceny.

Jesienna promocja Marumi

Tylko teraz przy zakupie filtrów z serii Super DHG: Lens Protect, CPL oraz UV przygotowaliśmy dla Was zestaw czyszczący 2 w 1 Marumi gratis. Promocyjna oferta dotyczy filtrów o średnicy: 49, 52, 55, 58, 62, 67, 72, 77, 82, 86, 95, 105mm z serii Super DHG.

 

Czas trwania promocji: 16.09.2020r. – 30.10.2020 r. lub do wyczerpania zapasów.

Szczegóły promocji oraz lista Autoryzowanych Dealerów marki Marumi w Polsce –  http://kconsult.pl/marumi-jesien/

___________________

o MARUMI

MARUMI – japońskie przedsiębiorstwo założone w 1952 roku. Koncern jest czołowym producentem filtrów i akcesoriów fotograficznych. Od ponad 60 lat skupia się na ulepszaniu technologii pozwalających na wykonywanie doskonałych zdjęć. Filtry MARUMI to odpowiedź na potrzeby najbardziej wymagających miłośników fotografii i zaawansowanych technologii. Celem MARUMI jest tworzenie najwyższej klasy produktów, których użytkowanie przynosi mnóstwo satysfakcji.

Skip to content