fbpx

Odkrywaj barwy jesieni i chroń swój obiektyw!

Kategorie

Udostępnij

Jesienne barwy kuszą, by ruszyć w złoty plener z aparatem w ręku. Jak co roku i tym razem MARUMI, japoński producent filtrów fotograficznych, oraz K-Consult, oficjalny dystrybutor marki, nie zawiedli! Pod hasłem „Barwy jesieni w obiektywie” ruszyła wyjątkowa promocja na filtry z serii Lens Protect oraz konkurs, w którym czekają na Was atrakcyjne nagrody. Kampania trwa do 3 listopada 2019 r.

Jak chronić swój obiektyw jesienią i dlaczego?

Jesień sprzyja fotografii krajobrazowej i jest to fantastyczny czas dla zawodowych pejzażystów i hobbystów. Przed wyjściem w jesienny plener, warto zabezpieczyć ukochany sprzęt i dobrać filtr fotograficzny do klasy swojego obiektywu. Niezawodną ochronę przed wilgocią, tłustymi plamami i zadrapaniami zapewni filtr ochronny. Każdy fotograf zdaje sobie z tego sprawę, że plamy i rysy na obiektywie potrafią zepsuć każde zdjęcie. Wykonanie doskonałych fotografii, bez tracenia czasu w późniejszej postprodukcji, umożliwia zastosowanie filtra fotograficznego typu Lens Protect.

Jakie filtry fotograficzne warto mieć ze sobą podczas jesiennych wypraw?

Filtr fotograficzny Lens Protect zajmuje niewiele miejsca w torbie, a najwyższa ochrona drogiego sprzętu fotograficznego jest zapewniona, nawet w ekstremalnych warunkach. Jest to absolutnie podstawowe akcesorium fotograficzne, które chroni obiektyw. MARUMI proponuje aż cztery linie filtrów typu Lens Protect: DHG, DHG SUPER, EXUS i EXUS SOLID. Czym różnią się od siebie i który z nich wybrać? Filtr DHG Lens Protect gwarantuje najwyższą ochronę obiektywu i jest idealny dla obiektywów szerokokątnych, o cienkim, radełkowanym pierścieniu. Z kolei DHG SUPER Lens Protect to niezawodny filtr, wyposażony w specjalne powłoki hydrofobowe i przeciwtłuszczowe, które dodatkowo chronią obiektyw przed wodą i tłustymi zabrudzeniami. Profesjonalna seria EXUS dedykowana jest do najwyższej klasy sprzętu fotograficznego. To kompletny filtr ochronny wyposażony w powłokę antystatyczną, hydrofobową i specjalnie skonstruowany pierścień, który przeciwdziała blikom i odblaskom. Natomiast EXUS SOLID charakteryzuje się 7-krotnie bardziej wytrzymałym na uderzenia szkłem niż powszechnie stosowane.

Barwy jesieni w obiektywie – KONKURS

Filtr fotograficzny to niezbędnik każdego fotografa, niezależnie od pory roku. Jeśli w Waszym fotograficznym ekwipunku brakuje jeszcze filtrów to mamy dla Was wyjątkowy konkurs! Do zgarnięcia są filtry ochronne serii Protect MARUMI. Wystarczy odpowiedzieć na jedno, proste pytanie: Czy zgadzasz się ze stwierdzeniem, że „Filtr fotograficzny to niezbędnik każdego fotografa”? Jeśli tak, jakiego typu filtrów warto używać jesienią? Regulamin konkursu dostępny jest na stronie: http://marumi.kconsult.pl/

Tylko tej jesieni linia filtrów ochronnych Lens Protect o 30% taniej!  

Promocja dostępna jest u Autoryzowanych Dealerów marki MARUMI. Szczegóły sprawdź na Instagramie @marumipolska oraz u Autoryzowanych Dealerów marki MARUMI w Polsce.

Lista Autoryzowanych Dealerów: http://www.marumi-foto.pl/gdzie-kupic/.

________________________________

o MARUMI

MARUMI to japońskie przedsiębiorstwo założone w 1952 roku. To czołowy producent filtrów i akcesoriów fotograficznych. Od ponad 60 lat skupia się na ulepszaniu i wytwarzaniu filtrów do aparatów fotograficznych. Filtry MARUMI to odpowiedź na potrzeby najbardziej wymagających miłośników fotografii i zaawansowanych technologii. Misją MARUMI jest tworzenie najwyższej klasy produktów, których użytkowanie przyniesie dużo radości i satysfakcji.

Skip to content