fbpx

Filtry Marumi w letnich cenach!

Kategorie

Udostępnij

Lato to czas wędrówek po górach, odpoczynku nad brzegiem morza, podziwiania pięknych zachodów słońca i oczywiście utrwalania tych chwil. A przy ich zachowaniu w jeszcze piękniejszych odcieniach pomogą filtry Marumi serii DHG. Dlatego ten japoński producent filtrów fotograficznych wraz z oficjalnym dystrybutorem tej marki w Polsce – firmą K-Consult przygotowali letnią promocję:

30% rabatu przy zakupie filtrów z serii DHG

 

 

Dlaczego właśnie te filtry?

Szeroka ochrona

Filtry fotograficzne to przede wszystkim doskonała ochrona obiektywu, który w trakcie ciepłych letnich miesięcy narażony jest na kontakt z wodą morską, piaskiem na plaży czy kurzem z górskich szlaków. Filtry Marumi posiadają powłokę hydrofobową i antystatyczną, które chronią obiektyw przed wilgocią i gromadzeniem się pyłków.

Zachowanie kolorów

Filtry Marumi wygaszają niechciane refleksy i odbicia światła na wielu powierzchniach m. in. wodzie czy szkle, ponadto poprawiają kontrast i zwiększają nasycenie kolorów dzięki czemu zdjęcia z naszych wędrówek górskich czy zachodów słońca nad morzem zachowają niezapomniane barwy.

Bez efektów ubocznych

Szkło w filtrach serii DHG ma wyczernione brzegi – chroni to przed blikami, które mogą powstawać na strukturze filtra przy padaniu promieni światła pod ostrymi kątami. Dodatkowo filtry serii DHG oprawione są w cienki, dwustronnie gwintowany pierścień typu SLIM (wide), dzięki czemu zdjęcia wykonane obiektywami ultra-szerokokątnymi nie są narażone na uboczny efekt winietowania.

 

Fot. Patryk Biegański

Fot. Patryk Biegański

 

Letnia promocja to idealny czas na zakup filtrów w najlepszej cenie!

Promocja obowiązuje do 31 sierpnia 2020 r. lub do wyczerpania zapasów.

Szczegóły sprawdź u Autoryzowanych Dealerów marki Marumi w Polsce.

Sprawdź listę autoryzowanych dealerów: http://kconsult.pl/gdzie-kupic/

 

Skip to content