fbpx

Udostępnij

#chronswojobiektyw na wiosnę z Marumi. Promocja 70% rabatu przez 70 dni!

Marumi, japoński producent filtrów fotograficznych oraz K-Consult, oficjalny dystrybutor tej marki w Polsce przygotowali specjalną promocję.

Dystrybutor przygotował 5 promocyjnych zestawów w najpopularniejszych średnicach, filtr polaryzacyjny + filtr ochronny w których ten drugi, jest tańszy o 70%.

Promocja rozpoczyna się 3 marca i potrwa do 12 maja.

Wielkimi krokami zbliża się upragniona wiosna. Dzień staje się coraz dłuższy, przyroda na nowo budzi się do życia, krajobrazy nabierają kolorów, a temperatura za oknem wskazuje coraz wyższe wartości. Dla fotografów to idealny czas na zakup nowych akcesoriów fotograficznych, a przede wszystkich tych, które zapewnią komfort i bezpieczeństwo podczas fotografowania.

Filtry polaryzacyjne poprawiają kontrast fotografowanej sceny; pogłębiają błękit nieba, nasycenie kolorów. Wygaszają niechciane refleksy i odbicia światła na wodzie, niebie, szkle i innych płaszczyznach niemetalicznych zachowując przy tym neutralność kolorystyczną.

Filtry ochronne UV to gwarancja komfortu i bezpieczeństwa dla naszych obiektywów. Poza ochroną i odcinaniem promienii UV, zapewniają one doskonały balans kolorów uzyskany poprzez wielopowłokową konstrukcję gwarantującą bezkompromisowo wysoką transmisję światła.

Nie czekaj i skorzystaj z naszej promocji już dziś!

Promocja 70% rabatu przez 70 dni!

Promocja dotyczy 5 zestawów w najpopularniejszych średnicach, filtr polaryzacyjny + filtr ochronny.

W każdym z zestawów drugi, tańszy filtr jest dostępny 70% taniej!

Promocyjna oferta dotyczy filtrów o najpopularniejszych średnicach: 58mm, 67mm, 72mm, 77mm oraz 82mm.
Czas trwania promocji: 03-03 –12-05.2021r. lub do wyczerpania zapasów.

Skip to content