fbpx

Bestsellery Marumi w nowych cenach!

Kategorie

Udostępnij

Wraz z początkiem grudnia Marumi, japoński producent filtrów fotograficznych oraz K-Consult, oficjalny dystrybutor tej marki w Polsce przygotowali specjalną świąteczną promocję. W jej ramach wybrane modele filtrów Marumi z serii FIT&SLIM MC, w tym produkty posiadające status bestsellerów, zostały objęte rabatem w wysokości -30%.

Profesjonalna ochrona obiektywu

Okres świątecznych promocji to doskonały moment, aby skorzystać z rabatów, zwłaszcza, gdy dotyczą one akcesoriów fotograficznych, tj. filtry UV serii MC FIT&SLIM oraz polaryzacyjne filtry MC FIT&SLIM, które bezsprzecznie stanowią niezbędny element wyposażenia każdego fotografa. Filtry chronią przednią soczewkę obiektywu nie tylko przed zabrudzeniami powstającymi na skutek kontaktu z pyłem, wodą czy tłustymi opuszkami palców. Seria filtrów ochronnych Marumi FIT&SLIM MC, która w całości została wykonana w Japonii, doskonale zabezpiecza sprzęt fotograficzny przed uszkodzeniami. Podczas pracy w plenerze, czy w studiu aparat jest narażony na uszkodzenia, a koszty ewentualnej wymiany zniszczonej soczewki w obiektywie wynoszą nawet 2000-3000 zł. Do tego należy doliczyć czas, który fotograf traci, gdy jest pozbawiony narzędzia do pracy.

– Filtry fotograficzne posiadają dokładnie tę samą funkcję, co akcesoria ochronne do smartfona. Nie tylko zapewniają doskonałą ochronę drogiego sprzętu, ale także ułatwiają jego użytkowanie w różnych warunkach atmosferycznych. Dodatkowo aparaty należy chronić przed promieniami UV. Światło łatwo ulega rozproszeniu w zetknięciu z parą wodną i kurzem, a zdjęcia stają się niewyraźne. Eliminacja promieni UV sprawia, że zdjęcia nabierają ostrości. Jeśli wybieramy drogi sprzęt, to zapewnijmy swoim narzędziom pracy najwyższą ochronę. Polecam filtry Marumi, których osobiście używam – tłumaczy Anna Podsiedlik, ambasadorka marki Marumi na rynku polskim.

Świąteczna promocja Marumi

Świąteczna promocja – 30% obejmuje wybrane filtry Marumi z serii FIT + SLIM MULTI COATED, serię, która charakteryzuje się znakomitym balansem kolorów, ośmiopowłokową konstrukcją AR Multi Coat, a także szkłem oprawionym w najcieńszą w swej klasie, niezwykle lekką ramkę typu SLIM wide (eliminuje efekt. winietowania). Matowe wykończenie oprawki dodatkowo zabezpiecza przed powstaniem niepożądanych odbić lub blików. To podstawowy, wielopowłokowy filtr UV chroniący obiektyw. Filtry z serii MARUMI FIT&SLIM MC dostępne są w średnicach od 37 mm do 82 mm. Produkty objęte są 2-letnią gwarancją.

Pełna specyfikacja produktów Marumi z serii FIT&SLIM MC dostępna jest na stronie http://www.marumi-foto.pl/

Szczegółowa informacja dotycząca produktów objętych promocją dostępna jest u Autoryzowanych Dealerów marki Marumi.

Poniżej lista dealerów, którzy wzięli udział w promocji:

Cyfrowe – https://www.cyfrowe.pl/Marumi

Foto-Net – https://www.foto-net.pl/Marumi

Sigma-sklep – https://www.sigma-sklep.pl/Marumi

Foto-Plus – https://www.fotoplus.pl/Marumi

Fotoland – https://www.fotoland.com.pl/

Bea – https://beafoto.pl/

Camfoto – https://camfoto.pl/Marumi

Promocja obowiązuje od 3 do 31 grudnia 2019 roku.

_________________

o MARUMI

MARUMI to japońskie przedsiębiorstwo, które zostało założone w 1952 roku. Koncern jest czołowym producentem filtrów i akcesoriów na rynku. Od ponad 60 lat skupia się na ulepszaniu i wytwarzaniu filtrów do aparatów fotograficznych. Filtry MARUMI to odpowiedź na potrzeby najbardziej wymagających miłośników fotografii i zaawansowanych technologii. Celem MARUMI jest tworzenie najwyższej klasy produktów, których użytkowanie przyniesie dużo radości i satysfakcji.

Skip to content